Existuje mnoho více vzorů v naší sellings. Můžete kliknout navštivte můj obchod pro více možností. Prosím, klikněte zde (https://www.in-tuniky.cz/store/224929) podívejte se na naše další položky. Všechny položky budou dodávány do 1-2 dnů po zaplacení vymaže. Jakýkoliv problém, kontaktujte mě prosím přes "Kontaktovat Nyní" pokud nejsme on-line. Budeme odpověď ASAP. Naše vodovodní baterie/sprchový set: -- Spojuje kvalitu a trvanlivost s elegantní styl. -- Vybavené s drip-free keramické kotoučové ventily pro dlouhou životnost a hladký pocit. -- Premium kvalita, Nízká cena. Poznámka: vodoznak pod neobjeví se na samotný produkt. Rozměr (cm): Prosím, viz obrázek; 1 palec=2.54 cm=25.4 mm Materiál: 304 nerezová ocel Barva: Prosím, podívejte se na fotky (stejně jako ty fotky). Typ připojení: výchozí Typ Připojení: G1/2". Příslušenství: Všechny příslušenství v ceně. Ostatní: tlaku Vody testováno pro průmysl standard. Poštovné A Balné:

Prosím, vyberte si možnost dopravy (Loď na celém světě).

Štítky: 2 zásuvky baterie, umyvadlová baterie, kuchyně kohoutek, latex prohrábnout, kohoutek z nerezové oceli, 304 kohoutek, venkovní kohoutek, bibcock černá, 3 otvor kohoutek, dvojí metr kohoutek.

Materiál Těla 304 z nerezové oceli
Materiál Rukojeti 304 z nerezové oceli
Styl Dual Držitel Jediný Otvor
Ventil Základní Materiál Keramické
Typ Instalace Nástěnný
Značka DONYUMMYJO
Číslo Modelu G1/2'
Použití Pračka

Přidat recenzi

G1/2' Nástěnné Dvojité Zásuvky Venkovní Zahradní Kohoutek, Koupelna Zdi připojené pračka Baterie rohový Ventil 304 z nerezové oceli

Doplňující informace

Cena:190.45 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w975

Recenze: