PRODUKT ÚVOD :

POLOŽKA: GOTOH S21 Most Sedlo

SPECIFIKACE : Ocel , 10,5 MM * 20MM ,

MÍSTO VÝROBY: GOTOH vyrobeno v Japonsku

BARVA: Jako následující obrázky

HMOTNOST: 45 G/Sada

Informace O Zákazníkovi 1.Obrázky produktu do sedmi dnů po doručení, prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné. Naše výrobky jsou nové produkty, tam bude práce pracovníků kvality a kvantity před odesláním, prosím zákazníky v pohodě. 2. China Post Air Mail: 15-60 pracovních dnů 3.Pokud se vám nepodaří získat zboží v dodací době, kdy jsme slíbili, že zboží může být ztracena.!!Můžete předložit spor, a my vám vrátíme peníze po ověření. 4.Klademe velký důraz na všechny vaše spravedlivé hodnocení, pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, chválu, aby nás podpořit, budeme velmi vděční. Pokud máte jakékoliv nespokojenosti, prosím, komunikovat s námi, věřím, že každý rozumný problémy můžeme rychle vyřešit, prosím, nespěchejte, dejte nám špatnou recenzi. 5.Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Štítky: most guyker, bass string, ocelový drát most, kluson tunery zlato, gotoh originální, gotoh tremolo, jaguar most sedel, basovou kytaru, obvod, floyd rose, tuner wilkinson.

Typ Sedlo
Značka Kaynes
Číslo Modelu s21

Přidat recenzi

1 Sada originální Původní GOTOH S21 Ocel Sedlo / Elektrická Kytara Most Sedlo 10,5 MM Chrome Silver Gold VYROBENÝ V JAPONSKU

Doplňující informace

Cena:769.49 Kč

Kategorie:Strunné Nástroje

SKU: w786

Recenze: