Opakovaně Látkové Plenky AIO Dětské Pleny Couche Lavable Dvojité Vyztužení Plenky Těžké Vlhčí Dítě v Noci Vybavená Látkové Plenky Pleny Materiál: - Vnější Vrstva: Vodotěsná Tištěné PUL/TPU

- Vnitřní Vrstva: Soft Bambusové Dřevěné Uhlí Vnitřní

Kolik plen budete potřebovat?

- Novorozence do 4 měsíců -- 20~30 plenky - Dítě (4-10 měsíců) -- 20~25 plenky

- Batole (nad 10 měsíců) -- 15~20 pleny

To závisí na tom, jak často budete prát. Vlastnosti: - Velikost : Pro děti o hmotnosti 3 - 15 kg (6.5-32pounds) - Rozměry vložky: 35 cm na délku (13.77`) X 13,5 cm na šířku (5.31`)

- Mycí teploty: Pod 30°C. (Méně než 86 °F) (POZOR: Prosím, umýt plenky kryt a vložit samostatně, prosím, nemyjte pleny společně s jiným oblečením. Můžete přidat trochu soli ve vodě při mytí pleny - Jedna velikost design: S. M. L všechny v jedné velikosti. (Prosím, upravit tlačítka v závislosti na velikosti těla dítěte)

O Ohbabyka AIO Produktu

SNADNÉ : All-In-One (AIO) látkové pleny jsou tak snadné, jako jednorázové pleny. Jen snap na dítě a jít! Ideální pro denní péči a aktivní rodiny

POHODLNÉ : Lemované odolné skvrny uhlí bambus fleece. Extra měkký bambusový materiál udržuje dětskou pokožku v suchu a pohodlí

UNIVERZÁLNÍ : Unikátní design s kapsou otvor pro látkové plenky, vložky. Přizpůsobit savost pro váš super wetter' nebo pro noční použití ( vložky jsou prodávány samostatně)

NASTAVITELNÝ : Trim design s snap tlačítka pro nastavení vzniknout Malé, Střední , Velké nebo Extra Velké velikosti. Pas karta zaskočí poskytuje dokonalé uchycení pro malé pasu. Hip zaskočí zabránit křídlo svěšené. Hodí děti od 10 kg do 35Lbs

BEZPEČNÝ : Ohbabyka Látkové Plenky jsou testovány a certifikovány v souladu s SGS bezpečnostní pravidla a předpisy důvod, Proč používáme bambusové dřevěné uhlí vnitřní? Bambusové Uhlí je vyroben z bambusu prostřednictvím pyrolýzní proces. Je známo, že mají vysokou pórovitost. Různé nečistoty nebo cizí předmět se vstřebává přes celou plochu dřevěné uhlí. Když vzduch prochází přes, pokud je vlhkost vzduchu vysoká, uhlí bude absorbovat vlhkost a vzduch bude převeden na suchý vzduch. Pokud je vzduch příliš suchý, pak se uhlí bude plnit své vlastní vlhkosti, tak nastavení vlhkosti ve vzduchu.

Hypoalergenní - Bambusové dřevěné uhlí vlákno vlastnosti jsou non-dráždí pokožku, takže je ideální pro lidi s kožní citlivost nebo jiné alergie a dermatitidy.

Tepelná regulace - Zajistí, že jsou teplé v zimě a chladné v létě. Bambusové uhlí vynikající odvod vlastnosti, je ideální pro teplé letní dny.

Savost - průřez bambusové dřevěné uhlí vlákno odhaluje různé mikro-otvory, což umožňuje plenky mají vynikající absorpci. Absorbuje až o 60% více než bavlna.

Prodyšný materiál - porézní vlastnosti bambusové dřevěné uhlí vlákno dává velkou prodyšnost a je velice pohodlné proti kůži dítěte.

Antibakteriální - Bambusové uhlí textilie obsahuje přirozeně se vyskytující anti-mikrobiální činidlo, které zabraňuje bakteriím z pěstování, což znamená, že vůně zdarma!

Štítky: dospělé, plenkové kalhoty, aio látkové plenky, Látkové Plenky, látkové plenky dvojitý klínek, opakovaně použitelné plenky, muži, dospělé diaper, pletené plenky kryt, dospělý látkové plenky, nappi, adult baby diaper lover.

Vnitřní vrstva materiálu bambusové uhlí
Věkové Rozmezí 4-6 měsíců
Číslo Modelu Ostatní
Pohlaví Unisex
Materiál bambusové uhlí
Klasifikace Plenky
Typ Položky Pleny
látkové pleny dítě dětské pleny
fralda de pano plenky prát v pračce
Množství 1
Vložit Použití s 5 vrstva bambusové dřevěné uhlí vložit
Vnější vrstva Materiálu Vodotěsné tištěné pul
Funkce Prodyšné,Zůstat Suché,Měkké Bavlny,Super-savost
Opakovaně Dítě Plenky Látkové Plenky
Vhodný hmotnost 3-15 kg
Velkoobchodní objednávky Přijatelné
Značka KIDSALON
plenky kryt látkové plenky kryt
Plenky velikost Jedna velikost vhodná pro všechny

Přidat recenzi

Opakovaně Látkové Plenky AIO Dětské Pleny Couche Lavable Dvojité Vyztužení Plenky Těžké Vlhčí Dítě v Noci Vybavená Látkové Plenky

Doplňující informace

Cena:82.87 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w743

Recenze: