Dropshipping LED Světlomet Magnetický USB Dobíjecí Světlomet COB Vestavěný 18650 Baterie pro Kempování, pěší Turistika Běh

M ixxar

O LED Světlomet:

★ Žárovka: XPE+COB

★ Velikost: 8*4*2.5 CM

★ Materiál : Hliníkové slitiny+ABS

★ Baterie: vestavěná baterie

★ Spínač:Stiskněte spínač

★ Režim Zoom: Teleskopický zoom

★ Přepínání Režimů: 2modes:T6 silný XPE silné světlo

★ Způsob nabíjení:micro USB nabíjení

★ Proč držet baterku tak těžké, když potřebujete obě ruce k práci?--- Jak mnohem jednodušší, když děláte úkoly v noci být s volné ruce? Jako například noční práci, kempování,noční běh, rybaření, jízda na kole, a noční čtení atd. Navíc je instalován magnetický který je vhodný pro použití ve zvláštních prostředích, jako jsou opravy automobilů.

★ Dva zdroje Světla--- 1ks COB povodní lehkost a 1 ks T6 reflektor, COB povodňové osvětlení s více než 100 stupňů široký paprsek mohl poskytnout mnohem Širší vizi a reflektor poskytují delší paprsek vzdálenost házení. celé světlo by mohlo být nastavit nahoru a dolů o 90 stupňů k prevenci osvětlení mrtvých zón.

★ USB dobíjecí--- Nainstalován 1ks 18650 baterie a snadné nabíjení pomocí přiloženého USB kabelu,to trvá asi 4-6 hodiny plné nabití, a budete mít kolem 15-20 hodin provozu(v závislosti na režimu, který používáte).Dobíjecí světlomet se zabránilo potíže náhradní baterie,k životnímu prostředí a trvanlivé.

★ POHODLNÉ A LEHKÉ--- Komfortní čelenka vyrobena z kvalitní elastický nylon. Světlomet svítilna lehká, čímž se minimalizuje únava se vyskytuje od prodloužené nošení.

Štítky: žena běží, světlomet, kolo led usb, campass, hedeli pochodeň, jetbeam, starožitný kolo, světlomet led, hlava světlomet 18650, 18650 baterie recharg.

Typ Baterie AAA
Značka mixxar
Zdroj Světla led
Přepínač Režimu Vysoká/Střední/Nízká
Certifikace ROHS
Model LED Korálky COB
Vyzařovací Úhel 180°
Typ Položky Světlomety
Číslo Modelu MIXHL205420200702
Původ KN(Původu)
Vodotěsné Ano
Příkon 3W
Účel Kempování,Horolezectví,Lov,Noční Rybolov,Noční Chůze/Jízda,Kolo Světlo

Přidat recenzi

ZK20 Dropshipping LED Světlomet Magnetický USB Dobíjecí Světlomet COB Vestavěný 18650 Baterie pro Kempování, pěší Turistika Běh

Doplňující informace

Cena:80.58 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w742

Recenze: