Kupující Čtení 1. Budeme obvykle postupovat objednávky do 24 hodin, jakmile je platba přijata.Výše Uvedená Dodací Lhůta Je Pouze Orientační, Někdy Bude Odloženo O Svátky, Festivaly,Špatné Počasí, Zvyky, Atd. 2. Cena není včetně Cla,Vzdálené Oblasti, Poplatek nebo jiné splatné Poplatky od kurýra.Potřebujete zaplatit 30USD více, pokud vaše adresa je Vzdálené Oblasti. 3. Služba tranzitní čas je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit,zejména během prázdninové sezóny. Lodní a návratové politiky 1. Položky budou kontrolovány a baleny tak, než jsme se poslat je ,aby se ujistil, naši klienti obdrželi, je v dobrém stavu. 2. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 3. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku na dodací dobu,prosím, kontaktujte nás,budeme sledovat shippment a replyn vás brzy. 4. Nabízíme také expresní doprava, jako je DHL, UPS, EMS, atd., prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud jste naléhavě potřebuje, nebo množství je velké. 5. Budeme akceptovat výnosy a náhrady do 15 dnů po objednávce úspěšně absolvováno, prosím, kontaktujte nás. Zpětnou vazbu: 1. Prosím, nechte 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, budeme si toho vážím (Položky, jak je Popsáno 5 hvězd, Komunikace, 5 hvězdiček, Dodací lhůta 5-hvězdy). 2. Jestliže produkty, které jste obdrželi, byl poškozen nebo špatně styly, prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu první, laskavě kontaktujte nás,budeme jednat s ním, a přijít na nejlepší řešení, Vaše spokojenost je naše motivace dělat lepší.

Štítky: drese děti narozeniny, velikonoční výzdoba, 3 velikonoční dekorace, velikonoční zásoby austrálie, halloween hračky, dekorace, miluji tě, hnědé svatební výzdoba, jeden, velikonoce, šéf dítě sprcha dekorace, chlapec.

použijte 4 Pohlaví Odhalí
Použití 13 miminko party dekorace
Použití 11 Babyshower chlapec dívka
použití 7 Happy 1st Birthday Party
Použití 12 dekorace baby sprcha
Původ KN(Původu)
Použití 9 babyshower dekorace
Značka radost-enlife
použití 5 Křest
Číslo Modelu Nové
použití 3 Baby Sprcha Hry
Materiál Lepenka
Použití 8 baby sprcha pro chlapečka
použití 1 baby sprcha výzdobou
Příležitosti Den matek
vzor Plná Barva
použití 2 Baby přeháňka laskavosti
použití 6 Pohlaví Odhalí
Použijte 10 balón dárkové krabičce

Přidat recenzi

DIY Transparentní Abecedy Pole Název Láska, Dítě, Chlapec, Dívka, Krabice 1. Děti Birthday Party Dekorace Dárek pro Miminko Dodávky

Doplňující informace

Cena:109.45 Kč

Kategorie:Event & Strana

SKU: w736

Recenze: