p { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } div { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } img { width: 800px; text-align: left; } Vysoká Kvalita: Vyrobeno z vysoce kvalitní UV odolné materiály,všechny armatury jsou vyrobeny z nového ABS plastu,můžete použít dlouhou životnost.

Nastavitelný Mini DIY Zavlažování Kit: Drippers a Trysky jsou nastavitelné, ovládání průtoku vody po otočení,trysky poskytuje také chladném prostředí, z tepla pro venkovní prostory.

Rostlina Úsporu Vody Systém: Snížit spotřebu vody až o 70% ve srovnání s ručním zalévání, nemusíte mít strach o své plány, ať už jste doma, nebo ne.

Snadné Použití: Stačí nainstalovat tento mini sprej zavlažovací systém s UŽIVATELSKOU PŘÍRUČKOU, bez kopání nebo instalatérské dovednosti.

Multifution: Ideální pro zemědělství,trávník,zahrada,terasa,skleník,bazén mlžení mlhové chlazení, zavlažování.Pěkný dárek pro rodinu!

Barva:Vícebarevná

Materiál:plast

Obsah Balení:

2 * 15m vodní dýmky

1 * páska (běžel barva, označení není přijat)

2 * zelené rychlospojky

1 * černé quick connector

1 * ve tvaru Y rychlospojka

20 * mlhy trysky

20 * ploché portu tee klouby

10 * hadice konektory

2 * trubky zátky

30 * 8-otvor kapátka

30 * uzemnění zástrčky

30 * Tee

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: kapkové zavlažování pásku, mikro vodní dýmky, snadné zavlažování odkapávací, kapkové zavlažování na prodej, kit tubo ktm, postřikovače vody, kapání vody, sníh na domácí bělení zubů, ucho zavlažovací set, vnitřní zařízení polici.

Číslo Modelu Vodní dýmky
Materiál Plastové
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Zahrada Automatické Zavlažování Sadu,30M Nastavitelný Mini DIY Zavlažování Kit 1/4 palcový Heavy Duty Tube Zalévání Kit pro Terasu, Trávník

Doplňující informace

Cena:355.36 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w669

Recenze: