ŠIROKÝ ROZSAH POUŽITÍ: mléko pěnění nadhazovač může pomoci pěny nebo parní mléka pro latte; měření kapalin; sloužit mléka nebo smetany. Tento nerezové oceli pěnění mléka džbán je ideální pro vody, šťávy, těsta směsi, smoothies a dalších pour-schopný položky, ať už teplé nebo studené.

PROFESIONÁLNÍ KVALITA - pěnění mléka džbán je vyroben z Potravinářské 18/8 z nerezové oceli s nepřilnavou teflonovou vrstvou,rez-důkaz,skvrnám-odolné,crash-důkaz a tepelně-odolné,pevné a odolné pro dlouhodobé použití.Snadno se čistí a lze mýt v Myčce.

SNADNÉ VYLÉVÁNÍ - jednoduchý design a dripless výtok znamená žádný nepořádek a perfektní latte art.Snadné uchopení a zalijeme nebudete cítit pokazil ruce, když dělá mnohem latte práci.S tepelně odolná rukojeť, napěnění džbán je velmi bezpečné a pohodlné pro každé použití,bez obav!

PREMIUM KVALITA: Tato prémie pěnění mléka džbán je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, nikdy skvrn nebo rzi.Střední 12-unce kapacita, která dělá mléko džbán ideální pro 1 nebo 2 šálku, skvělé pro použití doma nebo v kanceláři pro vás a pár přátel. S tepelně odolné a pečlivě leštěné rukojeti, napěnění džbán pohár je mnohem bezpečnější a pohodlnější použití.

ZÁRUKA KVALITY A PŘÁTELSKÉHO ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: Máme závazek, aby každý kupující, 100% spokojenost. Koneckonců, my jsme zákazníci, taky, takže pokud budete mít jakýkoli problém, o naší Leeseph mléka džbán, stačí nás kontaktovat, kdykoliv vám to vyhovuje.

RM1325392554490756

Štítky: muži opatření, napěňovač, mléko mocha hračka, vibrátor pulsator, pěna automatický napěňovač mléka, káva espresso maker, měď káva džbán, Džbán, vystřikovačka, káva džbán.

Materiál Z Nerezové Oceli
Značka Leeseph

Přidat recenzi

Mléko Pěnění Džbán S Rozměry, Perfektní pro Espresso, Mléko Frothers, Latte Art, 18/8 z Nerezové Oceli

Doplňující informace

Cena:248.81 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w605

Recenze: