Pozor: Lepidlo není součástí balení. Pokud potřebujete peel a stick materiálu, prosím, kontaktujte. Tapeta se být řez do několika kusů pro snadnou přepravu. Vlastní velikost, prosím, zprávu pro cenovou nabídku.

Poznámka: Výchozí materiál je 3d Reliéfní papír. Bude mít o 2 cm přesah na každé straně, než lepidlo na zdi, prosím, přečtěte si návod níže. Tam může být málo barevný rozdíl vzhledem k různé počítače a světlo pozadí.

FAQ: Co je to za tapetu? To je vlastní fototapetu. Každá velikost je jeden celý obraz. Ne 10m L a 0,53 m W tapety rohlíky. To není plakát. Ne samolepky na zeď. FAQ: Jak objednat fotografie tapety? Přizpůsobte si Velikost: 1: Zprávu nám, co se velikosti se vám líbí, bude citovat. 2: Kup Teď. 3: Vyplňte údaje V pořadí číslo uvnitř, napište vaši velikost 4: Odešlete objednávku-jsme upravit cenu podle cituji Platby FAQ: Jak lepit tapety na zeď.

Prosím přečtěte si montážní návod níže. Video je k dispozici, uveďte, prosím, svůj e-mail v případě potřeby.

Štítky: rock tapety samolepka, západní zeď, nástěnná malba, 3d wallpap, dekor, wallpap, bytové dekorace, doplňky, vintage, mural de porovnání, tapety home decor země, peoni tapety roll, 3d mapa světa.

Povrchová Úprava Reliéfní
Styl vintage
Značka ShineHome
vzor Mapa Světa
Použití Commerce
Textilní Tapety Materiál Non-Tkané
Nabíjení Jednotky Usd/Role
Číslo Modelu SH201709210-2
Typ Textilní Tapety
Funkce Formaldehyd-free
Materiál Dřevovláknité tapety

Přidat recenzi

ShineHome-Vlastní 3d Fotografie Tapety Nástěnné Tapety pro Obývací Pokoj Zeď Papír Domova Mapa Světa Malování Pohovka, TV Pozadí

Doplňující informace

Cena:210.18 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w597

Recenze: