Descrition 100% Zbrusu Nové, Schopné maximální kontinuální vypouštění sazby až 25C, 50C burst míra, uvedení této baterie mezi nejsilnější Li-Po baterie ve své třídě!To nabízí vynikající kombinaci hmotnosti, energie a výkon.K dispozici v široké škále kapacit a napětí, tam je baterie ideální pro téměř jakékoli aplikace z vnitřní slow flyer ve velkém měřítku, sport a akrobatický letoun modely, stejně jako mikropodniky až středně velké modely vrtulníku.

POZNÁMKA: ne narazit, rozebírat, zkratu a vložte baterii do ohně.Přestat používat, Když To vynakládá nebo teploty nad 70 C. Uchovávejte mimo dosah dětí, že nemůže dostat to.Vozidla *** se mohou lišit, nemáme ZÁRUKU za jakékoliv konkrétní model, ujistěte se, že je vhodné pro použití před váš nákup.

Štítky: baterie rc, 240mah baterie, 100ah lithium-iontová, 4, 8 v battery pack, 4.8 v, baterie ni-mh pack, zbraň vysílač, flysky fs gt3b, 503759 baterie, baterie, pack pro rc auto, accord ac.

Technické parametry Hodnota 3
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Pro Typ Vozidla Auta
Velikost 100X28.5X14.5
Číslo Modelu 4,8 V 1800mAh
Čtyři-Pohon kola Atributy Baterie
Původ KN(Původu)
Upgrade Díly/Příslušenství Lithiová Baterie
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Baterie
Množství 3
Materiál Kompozitní Materiál
Značka Teranty
RC Díly A Accs Baterie - LiPo
Nástroj Dodávky Baterie
Rozvor Spodní Deska

Přidat recenzi

(H model) 4,8 v 1800mah NIcd Baterie 4,8 v Ni-MH baterie, pack pro RC Auto Loď, ZBRAŇ, TANK Truck Vlaky RC hračku, model Baterie 1ks

Doplňující informace

Cena:132.30 Kč

SKU: w518

Recenze: