GD380 Tepelně Vodivá Maziva, Pasty, Silikonové chladič Vysoká Teplotní Odolnost GDeals Funkce:

Profesionální třídy tepelné pasty.

Dobrý tepelné sloučenina, která dělá svou práci velmi efektivně.

Skvělé pro procesory,chladiče CPU a další komponenty zařízení.

Pohodlné použití a skladování.

Ultra nízká tepelná odolnost a vynikající tepelná vodivost udržovat nejvyšší úroveň výkonu přenosu tepla mezi zdrojem tepla a chladičem pro maximální chladící výkon.

Vysoká tepelná vodivost, vysoká tepelná izolace, vysoká teplotní odolnost,non-korozivní.

Specificaiton:

Životnost: 2 roky

Tepelná Vodivost :2,2 W/M-K

1x Tepelně Vodivé Mazivo Pasta

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.in-tuniky.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: artic mx4, hliníkový chladič, gd007 teplovodivou pastu, muži počítače, grizzly kryonaut tepelné, pasta pájecí, chladič, měřič teploty, muži band aid, gd900 1 mastnoty.

Objem Vzduchu 30CFM
Heatsink Materiál Další
Značka centechia
Linky NIC
Hluk Další
Aplikace Počítačové Skříně
Fanoušek Života 20000 hodin
Power Interface 3pin/4pin
Ovládání Rychlosti Ventilátoru Žádné OT / min
Ložisko Ropné Ložisko
Typ Vodivé Chladič Omítky
Kompatibilní CPU Vhodné
Balíček Ano
Ventilátor Velikost Další
Číslo Modelu GD
Moc 0.9 W

Přidat recenzi

GD380 Tepelně Vodivá Maziva, Pasty, Silikonové chladič Vysoká Teplotní Odolnost GDeals

Doplňující informace

Cena:168.23 Kč

SKU: w47

Recenze: