Bullet Body: 1、Široké Funkce: kůže barva restaurátor má funkce silné penetrace, snadno se doplňují barvy, opravy kůže, hydratují, čisté a měkké kůže.

2、Více Vlastnosti: barva, vložit, má mírnou povahu, svěží vůni, a nový vzhled pro ploché kůže, které lze snadno opravit zbarvení kůže zboží.

3、Vhodné Příležitosti: kůže barva balzám je vhodný pro high-grade kůže, kožené tašky, kožené oděvy, kožené boty, kožené rukavice, kožené sedací soupravy, interiérové doplňky, atd.

4、Jak Používat: Nejprve použijte kožené příprava pracího prostředku otřete povrch, který musí být komplementární. Po vysušení, naneste měkkým hadříkem nebo houbou a aplikovat správné množství balzám na poškozené části kůže. Nechte ji zaschnout po dobu 20 minut, otřete ji měkkým hadříkem, doplňují barvu. Po smíchání s kůže údržba olej, hydratační účinek je lepší.

5、Specifikace Produktu: velikost kůže barva restaurátor je asi 5*5*4 cm a hmotnost je o 50g.

Vlastnosti:

Barva Opravy: dlouhodobé užívání kožené zboží se objeví nudné, fade, atd. Jak na to? Nebojte se, pomůžeme vám, kožené výrobky, jsme jsou obvykle barevné a dokončena.

Vysoce kvalitní Materiály: Vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, kůže barva balzám nemá žádné toxické látky a je snadné dopravy. Po komplementární barvy, je jako nový, což není snadné slábnout a odolný.

Vhodné Předměty: je vhodný pro obnovení pokožky a autosedačku povrch doplňkové barvy rekonstrukci na plastové nebo jakýkoliv tvrdý povrch, jako je auto dekorace a čalounění, nábytek, kožené bundy a oblečení: sedací soupravy, pohovky, panely, kryty, desky přístrojová deska, loď, sedadla, čalounění, zavazadla, oděvy a koberce.

Jak Pečovat: můžete použít vlhký hadřík a smícháme trochu mléka na čisté theleather. Je to snadné a dělá vaše kůže lesklý a velmi měkký.

Specifikace:

Kapacita: 50 ML

Velikost: cca 5x5x4 CM/1.97*1.97*1.57 v

Barva: červená, černá, bílá, safírově modré, červené, hnědé, zlaté, broskev, žlutá, hnědá, fialová

Balení Seznam:

1 x Kožené Barevný Balzám

Štítky: crack lak na nehty, auto barvy, pero, auto produktu, sada kožené opravy, kit kůže nástroj, auto kožené lepidlo, 6v 1000ma ac dc adaptér, auto péče, auto barvy, kůže kapaliny.

Typ Položky Kůže & Upholstery Cleaner
Položka Objem 50ML
Hmotnost Položky 1.0kg
Značka Goxfaca
Speciální Funkce barva restaurátor, opravy kůže
Typ Materiálu Vložit

Přidat recenzi

Auto Care Tekuté Kožené Opravy Kit, Auto Doplňková Barva Vložit autosedačka Pohovka Kabát Díru Nuly Praskliny na nehty Malovat Péče TSLM1

Doplňující informace

Cena:74.56 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w461

Recenze: