Model show

Pokud potřebujete jiné barvy a jiné styly, prosím, dejte nám vědět a my vám pomůžeme najít svůj oblíbený styl,Všechny naše výrobky pocházejí z naší vlastní továrně, kvalita je nejlepší

Brýle Péči

"1. Bez ohledu na to, zda se jedná o brýlové obruby nebo sluneční brýle, ujistěte se, že sbírat nejdřív pravou a pak levou nohu.Špatný přístup způsobí, že brýle mají být nevyvážené a asymetrické Nepříjemné po sobě. 2. Vyjměte zrcadlo lícem dolů a dát ji do sklenice případě.Ujistěte se, že neexistují žádné částice v případu brýle, aby nedošlo k poškrábání čočky.Pokud je to možné, zabalte brýle s objektivem hadříkem před vložením Zrcadlo box. 3. Poté, co nosí brýle na dlouhou dobu, to může být nevyvážený, nebo dokonce deformované.Je doporučeno, aby se přizpůsobily profesionální optik pravidelně. 4, brýle by neměly být umístěny ve vysoké teplotě a vlhkém prostředí po dlouhou dobu, jako je například pod čelní sklo auta, koupelna, kuchyň, tak, aby nedošlo k urychlení objektiv stárnutí a deformace rámu. 5, sundat brýle nesmí učinit konvexní povrch čočky, kontakt s objektem, aby nedošlo k nosit zrcátko.Objektiv péče: ① Objektiv je špinavý, můžete to vyzkoušet s distribuční hadřík na brýle, nebo můžete opláchnout pod tekoucí vodou, a pak jemně osušte ji papírovým ubrouskem Nikdy se nesnažte s prsty nebo tvrdé předměty ② Je-Li zrcadlo povrch je zamlžené a vody nemůže smýt, můžete použít vodu se saponátem.Poté opláchněte pod tekoucí vodou podruhé. ③ Když se snaží na brýle, používat speciální brýle, aby se zabránilo jemné částice z nošení čoček.Lidský pot, je korozívní V případě, že brýle jsou zpocený, by měly být čištěny v čase.Skvrny, které je obtížné odstranit na brýle může být vymazán s nízkou koncentrací neutrálního čisticího prostředku."

Když obdržíte zboží, prosím, podívejte se pozorně zboží do 3 dnů.Pokud je kvalita snímku je rozbité, peeling, nebo objektiv má velkou plochu škrábance, kontaktujte prosím zákaznický servis pro vrácení výrobku.

"úroveň spokojenosti: Spokojenost zákazníka je naším prvořadým cílem.Vaše pozitivní komentáře jsou pro nás důležité! !! !!Pokud nejste spokojeni, můžete kontaktovat zákaznický servis řešit, budeme řešit problém pro vás, jakmile je to možné"

Štítky: bian barevné sluneční brýle, věk pop candy barva sluneční brýle, dragon sluneční brýle barva, candy červené sluneční brýle, brýle candy barva, muži modré barvy sluneční brýle, color block sluneční brýle, candy barva obdélník sluneční brýle, barevný lcd brýle, čtvercový rám barevné sluneční brýle.

Styl Obdélník
Typ Položky Brýle
Značka GIAUSA
Sluneční Brýle Styl Retro Móda
Materiál Rámu Polykarbonát
Rozsah použití Párty, cestování, T show, jízdy, nákupy, datování, nakupování
Propustnost viditelného světla 99.9
Síla Silný
Optické vlastnosti čoček UV400
Brýle Typ Sluneční brýle
Název Oddělení Dospělé
Výška Čočka 40mm
Ať už k ochraně očí Ano
Číslo Modelu s0922
Vhodné pro tvar obličeje Kulatý obličej, dlouhý obličej, náměstí tvář, oválný obličej
Velikost Vhodné pro všechny typy obličeje
Objektiv Šířka 63MM
Certifikát Výrobku CE, FDA UV400
Původ KN(Původu)
Pohlaví ŽENY
Čočky Materiál Polykarbonát
Objektivy Optické Atribut UV400

Přidat recenzi

2020 Malý Obdélník sluneční Brýle vintage odstíny pro ženy candy barva Brýle zrcadlo Náměstí sluneční brýle retro Plochý Vrchol čiré Čočky

Doplňující informace

Cena:94.29 Kč

Kategorie:Dámské Brýle

SKU: w43968

Recenze: