elektrická auta, motorky a jiné modely automobilů. ***2. Vysoce kvalitní voděodolný, IPX5 vodotěsné, nebojí deštivé dny, 130 vysoké decibelů + světlé světlomety + držák mobilního telefonu. ***3. High-decibel reproduktor, high-definition dálkové ovládání, držák mobilního telefonu, USB nabíjecí, vodotěsné, velká kapacita baterie, tři režimy osvětlení, žádné nástroje pro instalaci. ***4. Deformované držák na mobilní telefon, přenosný a bezpečný, pružný klip, dobrá stabilita, nastavitelná šířka, vhodný pro většinu mobilních telefonů, šířka je 50-80 MM. ***5. Jarní klip nemůže být zrušen, je protiskluzová a stabilní, a to může expandovat a smlouvu svobodně. ***6. Šok-absorbující těsnění houba základny nebude bolet, telefon ***7. Držák je vybaven tlumící podložky pro ochranu telefonu, pouzdro a zabránit poškrábání. ***8. Vrcholem světlomety, noční jízda ochranu, a dual lampa korálek světelný design k zajištění bezpečné jízdy v noci. ***9. Tři druhy silné světlo, nízký světlo a blikání. ***10. 130 dB reproduktor, pětdruhy reproduktor zvukové efekty, můžete stisknout kdykoli, rozloučit se a křičel, až 130 dB zvuk účinně varuje chodce a vozidla. ***11. Mobilní nabíjení je pohodlné a rychlé.Popis produktu:

***1. Kompatibilní s různými modely aut, to může být instalován na kulaté trubky z jízdního kola,

Vestavěný 2000/4000 mAh velká kapacita baterie může být účtována kdykoliv a kdekoliv. ***12. USB nabíjení, jízda je pohodlnější, USB s funkcí nabíjení, může být upraven do různých USB nabíječek. ***13. Uzavřené a vodotěsné, nebojí deštivé dny.To zajišťuje, že nemusíte mít strach o dešťovou vodu je zakotven v deštivých dnech, a to může ještě být použity normálně.Specifikace produktu: Název: Mobilní Reproduktor Světlometů Barva: červená/černá/modrá Materiál: ABS Rozměry: šířka 60 MM * délka 120MM Chuck rozsah: 50-80MM (4-6.4 palcový mobilní telefon) Pomocí času: 6-12 hodin způsob Nabíjení: USB nabíjení doba Nabíjení: 5 hodin kapacita Baterie: 2000/4000 mAh Výstupní napětí/proud: 0,8 A Světlometů jas: 400 lumenů Lampa typ: double T6 lampy korálky zvýraznění double svítilna Světlo režim: silné světlo/nízké světlo/blesk Reproduktor decibel: 130 db režim Zvuku: 5 zvukových režimů Mobilní telefon požadavky na velikost: 4-6.4 palcový mobilní telefon produktový balíček zahrnuje: 1 * Horn light 1 * Měkké gumové těsnění 1 * spínač Houkačky 1 * Montážní držák 1 * USB nabíjecí kabel Poznámka: 1. Všechny obrázky byly odborně opraveny, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, může tam být nějaké odchylky v obrázky a předměty samy o sobě, takže prosím pochopit. 2. Data jsou měřeny ručně, může tam být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

Štítky: kolo držák telefonu s power bank, 6v baterie, držák, velké kolo světla, kolo t6, multifunkční digitální telefon případě, reproduktor pochodeň, kolo zadní světlo lampa, kolo lumen, kolo přední reflektor, svítilna na kolo.

Typ 1
Materiál
Montážní Umístění řídítka
Doba nabíjení
Velikost
Barva
Typ 4
Certifikace NIC
Typ 5
Typ 3
Původ KN(Původu)
Způsob nabíjení
Napájení Baterie
Kapacita Baterie
Typ 2

Přidat recenzi

4 v 1 Multifunkční 2400mAh 4000mAh Kolo Přední Světlo Sada USB Dobíjecí Inteligentní Světlomet Kolo Lampa Cyklistika Držák Telefonu

Doplňující informace

Cena:693.69 Kč

SKU: w43953

Recenze: