Název Produktu: Kámen Popelník

Informace O Velikosti (Délka, Tloušťka, Výška):

Kamenná socha : Dlouhý 13,5 cm Široká 12,5 cm, Vysoké 13 cm

Prst-stříbrná : Dlouhý, 14 cm Široká 17 cm Vysoká 9,5 cm

K dispozici je také popis se zobrazí v dolní části stránky s podrobnostmi

Materiál: Kámen ; kvalita je vysoká a podrážky jsou pečlivě svařeny a stabilní.

Zákaznický Servis: ① 24 hodin rychlé dodání; ② 24-hodin on-line služby; ③ není důvod k vrácení nebo výměny zboží do 15 dnů

Vnitřní výplň:

Používáme bublinkové sloupce a pěny pro ochranu zboží z kolize během přepravy.

Vnější obal:

Vnější obal je vyrobený z vysoce kvalitní kartony s silný odpor proti stlačení,což může chránit zboží z drtí během přepravy.

O obchodě

1. Balíček používá bublina sloupec, který je velmi silný a výrazný.

2. Tam jsou vysoce kvalitní logistické partnery k zajištění balíčky jsou na čas (některé balíčky spolupracovat s oficiální logistika)

3.Pokud obdržíte poškození položky, prosím ne negativní komentář, můžete kontaktovat on-line zákaznický servis, poskytování fotografií, ověřit, dosílky pro vás

4. Pokud zjistíte, že něco chybí, můžete kontaktovat on-line zákaznický servis. Po kontrole hmotnosti, pokud něco chybí, můžete strávit to opět zdarma.

5. Pokud logistiky nebyl aktualizován nové informace na dlouhou dobu, můžete přímo kontaktovat on-line zákaznický servis, aby to vyřešit za vás. Nemají nárok spory přímo. Děkuji vám za pochopení.

6. Vnější vrstva používá černé sáčky na balení nebo žlutá lepící páska pro ochranu soukromí, pokud jde o balení, já a moji malí přátelé jsou velmi opatrní!

Štítky: popelník, roztomilý zavazadla tag, dračí koule, materiál manikúra kameny, nejvyšší popelníky, popelník kreativní, popelník venkovní, popelník pro tiguan, popelník kámen, vintage, 5g kopeček.

Tvar Charakter
Původ KN(Původu)
Typ Přenosný
Materiál Kámen

Přidat recenzi

Stone Art Popelník Legrační Znak, Prst Model Přenosný Popelník Moderní Bytové Dekorace, Doplňky, Obývací Pokoj, Kancelář Dekor Dárek

Doplňující informace

Cena:458.16 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w43952

Recenze: