Značka:BOCAI

Teplé připomínka: prosím zkontrolujte, zda velikost výrobku pečlivě před nákupem. Kromě výrobků, které jsou zobrazeny v našem obchodě, v našem obchodě můžete přizpůsobit th e produkty podle velikosti, kterou potřebujete. Prosím, kontaktujte nás pro podrobnosti.

Informace o výrobku

Název: Sterling Silver Náhrdelník Materiál: S999 čistého stříbra, Šířka: 6mm Délka: 45-65cm Hmotnost: cca 39-56.5 g Postup: Vulkanizace retro starý Poznámka: ruční výroba a ruční měření. Tam mohou být některé chyby. Viz skutečný výrobek pro údaje o produktu.

Model show

Obrázek zobrazení: (všechny fotky jsou pořízeny v našem obchodě, které jsou velmi reálné. Někdy, vzhledem k osvětlení, úhel záběru a další důvody, barva ozdoby jste skutečně dostat může být trochu odlišný od obrázky zde zobrazené; úroveň je omezena, a objekty, které jsou lepší než fotky!)

podrobnosti o produktu

Vážení přátelé: Děkuji vám za vaši podporu a pomoc na naší prodejně. Pokud nejste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, informujte nás včas! Budeme zlepšit a zdokonalit to okamžitě. Budu odpovídat na vás, jakmile je to možné, a dělat moje nejlepší, aby vyhovoval vašim požadavkům! Prosím, nebuďte impulzivní! Nenechávejte špatnou zpětnou vazbu snadno! Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, doufáme, že můžete, dejte nám pět-star chválu!!! Vaše návrhy a pěti-hvězdičkový zpětná vazba mi pomůže lépe sloužit vám! Přeji vám štěstí a hodně štěstí navždy!

Štítky: dragon gear náhrdelník, pandora náhrdelníky, černá punk rock, dračí přívěsek stříbro, s999 stříbrné, náhrdelník, 999 náhrdelník, 925 stříbro, dragon hračky, balmora šperky.

Velikost Přívěsku NIC
Kovové Razítko 999,v Pořádku
Náhrdelník Typ Řetízky
Tvar\vzor Dopis
Typ Řetězec Korálky
Jemné nebo Móda V pořádku
Značka BOCAI
Kovy Typ STŘÍBRNÁ
Původ KN(Původu)
Hlavní Kámen NIC
Pohlaví MUŽI
Příležitosti Strana
Boční Kámen NIC
Číslo Modelu xmysp005
Typ Položky Náhrdelníky
Certifikát Typ IGI
Styl Klasické

Přidat recenzi

BOCAI S999 sterling silver náhrdelník módní trend osobnosti pánské Dračí hlavy Thajské stříbrné plavidlo šest postav pravdu řetězce

Doplňující informace

Cena:1 625.80 Kč

SKU: w43890

Recenze: