Nejlepší Místo On-Line Koupit Hei Mu Er, Černá Houba Houba, Čínské Agaric Dřevo Ucho Houba Přímo Od Č. 1 Čínská Bylina Trhu, Doprava Zdarma. Najít Více Než 3000+Hromadné Čínské Sušené Byliny Nebo Čistý Prášek Nebo Extrakt V Prášku Nebo Najít Bylinu Semena. Jako Je Ženšen, Lingzhi Goji Berry Dong Quai Dang Shen Bei Qi Lékořice Kořen, Houby Atd.

Upozornění

Všechny Naše Suroviny Bylinky jsou sušené, sterilované, testovány a balené ve vakuu-uzavřené sáčky nebo krabičky.Vezměte prosím na vědomí, že Byliny se skládají ze skutečných celé, syrové byliny (tj. ovoce, stonek, kořen, květ, minerální, atd.) a jsou zpracovány do prášky, čepice, čepice nebo vzorce. Celé Syrové Byliny neobsahují informace o využití, jako jsou určeny pro profesionální bylinkáři a ty zákazníky, kteří mají znalosti a zkušenosti nezbytné, aby se bezpečně připravit své vlastní vzorce.

Individuální výsledky se mohou lišit. Tento produkt není určen k diagnostikování, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Prohlášení na této webové stránce a všechny pobočky nebyly vyhodnoceny FDA. Poradenství na léčbu nebo péči o jednotlivého pacienta by měla být získaných prostřednictvím konzultace s vyškoleným zdravotnickým pracovníkem.

Štítky: ant net, kvasit stroj pro černý česnek, houbové mycelium, morel, ananas semen, čerstvé houby shiitake, houby podhoubí, dekor hub, jak reishi mushroom, černá houba.

Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Černá Houba Houba, Čínské Agaric Dřevo Ucho Houba, Hei Mu Er

Doplňující informace

Cena:282.04 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w43861

Recenze: