Aventik Dabing Dávkovač Box Fly Vázání bug box 12 Přírodních barev Popis:

Anděl vlasy dabing:materiál je originální 100% jemně drcené mylar

Nové páv dabing :snadné svázat buggy vypadající a trvanlivé "páv" létat těla.

Scud/Shrimp dabing: používá se na jeden z nejvíce bohaté potraviny, ryby jíst,Pluje a Krevety.

Antron dabing: materiál je 100% syntetický, má přirozenou průsvitnost, která odráží světlo jako přírodní hmyzu.

Jemné a Suché dabing:materiál je 100% syntetický, takže žádná zvířata byly poškozeny.

Svícení(TM)dabing: 100% syntetický materiál je středně hrubá, takže to je nejlepší použít na mouchy větší, než velikost 100 hák.

Zajíc plus dabing: ZAJÍC PLUS je směs zaječí ucho, vlasy stráže, v pořádku antron.

Doprava: položky budou zaslány do 24 hodin po obdržení platby. Mnohokrát děkuji za váš milý nákup z Aventik. Tyto položky budou odeslány z našeho mezinárodního skladu se sídlem v Číně. Takže dodací lhůta může být 2 až 3 týdny. Pokud se vám nepodaří dostat své objednávky po 21 dnů, prosím, laskavě napište nám odpověď na tento e-mail. Takže budeme sledovat poštovné pro vás. Spojené státy doručení: Budeme odeslat produkty do e-Paketu,bude to stát 3 dolary. A obdržíte balíček o 7-15 obchodní den, někdy to bude trvat trochu delší dobu. Po celém světě Zásilku: Máme loď přes China post mail, může to trvat déle, než se dostanete na položku, normálně zásilky po celém světě, bude trvat 18 až 35 pracovních dnů. Pokud jste naléhavé, prosím, neváhejte nás kontaktovat a my vám přiměřené poplatky za dopravu. Budeme odeslat sledování ne. po odeslání vašeho zboží, takže můžete sledovat zásilku, a vědět, kdy se můžete dostat své položky. Platba: přijímáme PayPal pouze . Kombinovaná doprava: Chcete-li ušetřit náklady na dopravu, jste navrhl, aby různé položky a zaplatit v jedné platbě. Pokud si chcete objednat více, prosím, neváhejte nás kontaktovat pro možné slevu ve výši přepravní náklady. Díky za vaši laskavou důvěru. Návrat popis: 1. Tři měsíce záruka. 2. Návrat přepravní poplatky budou hrazeny kupujícím. 3. Vraťte se prosím do 7 dnů po obdržení položky, pokud položka je vadné, budeme nahradit novou. 4. Přijímáme pouze nepoužité zboží, které je v dobrém stavu. Prosím, zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu. Pokud nejste spokojeni, prosím, neváhejte nás kontaktovat, budeme řešit problém hned.

Dobrý den! .dc_tracker_img{display:none;}.dc_tracker_img:last-of-type{display:block;}p:empty+hr{display:none;}hr+span.ebay{display:none;}

Štítky: náramky pro dospělé, roztomilý vesta, náramky kaktusy, diy dřeva portréty, náramky kola, náramky, 2 ks, diy hmotnost strom, náramky odznak, náramky diogo.

Značka Aventik
Typ Umělá Návnada
Pozice Další
Kategorie Mořské Rybářské Návnady

Přidat recenzi

L Aventik 8 druhů Dabingu Dávkovač Box Fly Vázání chyba box12 Přírodní barvy

Doplňující informace

Cena:290.77 Kč

Kategorie:Rybaření

SKU: w43719

Recenze: