Mlha síťovina

Materiál: nylon Denier : 110D/2 vrstvy Barva: černá velikost Ok : 15x15mm (Vynikající pro lov drobných pěvců v lesy, keře a stinných místech. ) Velikost: 2,5 x 9m Kapsy: 4 Balení: Každý z nich v jeden silný PE sáčku se štítkem uvnitř.

PŘEHLED

Přidat USD1 pro kabel zámky pro snadnější instalaci sítě !!

Informace 110D 2 vrstvy: Tyto sítě jsou silné a odolné, ale přesto tenké a velmi efektivní. Zůstávají jako silné a černé jako nové po 500 dnech nepřetržitého expozice v terénu. Tyto sítě jsou ideální pro dlouhodobou práci, jsou velmi bezpečné pro ptáky a jsou snadno použitelné. Jsou vhodné pro lov malé a střední ptáky. Tato série může být použit v jakémkoliv prostředí, ale doporučujeme nastavit před stromy nebo keře snížit viditelnost a zvýšit jejich účinnost.

Více informací o mesh otvory : 12x12mm Určen pro lov nejmenších pěvců v křoví, lesy a stinných místech. 15x15mm Vynikající pro lov drobných pěvců v lesy, keře a stinných místech. 20x20mm Určený pro lov středních pěvců. 30x30mm Určena pro lov středně velké ptáky, jako jsou malé draví ptáci a sovy,střední a velké brodiví ptáci.

Štítky: bonsai, kovové čisté, luk červená, pro sazenice hrnce, pro prořezávání větví, pták chytit net, klec stojí, bagr zahrada, papoušek, bird net.

Číslo Modelu Muti2.5x9
Značka Batawa
Pest Typ Netopýři

Přidat recenzi

110D2ply 9x2.5m Sad Ovocných Rostlin Zemědělské Pták Bat Zachytit Chytat Mlhu Net Doprava Zdarma

Doplňující informace

Cena:207.69 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w43598

Recenze: