Q: Jak měřit vlnité vlasy?

A: Vlnité a kudrnaté vlasy budou vypadat mnohem kratší ve srovnání s rovně. Ty by měly měřit délka vlasů, když je ROVNĚ natažené!

Q: Jsou vlasy suché/třepení?

A: Suché Konce-naše vlasy je vysoká teplota páry zpracované textury, vlasy po vysoké teploty parní zpracované bude trochu suché. Dodržujte, prosím, naše péče o vlasy instrukce, máme doporučené šampon a kondicionér. Ty Značky důkaz, že bude pracovat i na naše vlasy a dělat velké vlhkosti ošetření!

Roztřepené Konečky-jak všichni víme, pro virgin vlasy rostou od lidské pokožky hlavy, delší vlasy, menší výživy dosáhne do konce. Náš sourcing oddělení bude vybírat těžce poškozen končí syrové vlasy, ale jen málo se rozdělí konce nelze zabránit, zvláště když vlasy je delší než 18", prosím pochopit. POUZE BARVENÉ A KYSELÉ LÁZNI vlasy nemá žádné rozlité končí na všechny! Pokud jsou u vybíravý pro roztřepené konečky, nedoporučujeme u k nákupu 100% bez chemických panenské vlasy.

Q: Co je to za barvu na vlasy?

A: Vlasy nejsou barvené a shromážděné z donátor přímo. Každý svazek barva se mění málo. To zajišťuje od černá #1, tmavě hnědá #1b Střední hnědá #2. Prosím, zanechte nám, aby na vědomí, pro barvu požadavky, budeme vybírat vlasy pro u před odesláním. Pro real panenské vlasy, barvy odstín z horní do konce, což je normální, protože všichni víme, delší vlasy, menší výživy dosáhne do konce, obvykle panny konečky vlasů bude lehčí než top a middle. Například, horní a prostřední jsou černý stín na koncích 1b nebo i lehčí na poslední 2~4 palce, který je také třepení oblasti.

Q:Je vlasy mají pach?

A: Jak jsme se zmínili již dříve, naše vlasy jsou 100% chemické, slibujeme, ne kukuřice-čip chemické vůně. Děláme nejen péči o krásu, ale také náš zákaznický zdraví! :) Ale my si umýt vlasy, když jsme jej produkují, může mít místní šampon voní na to, tak jako tak, to bude výtah ur šampon a kondicionér voní krátce poté, co-umýt :)

Q:Je vlasy má šedé vlasy?

A: Virgin non barvené vlasy mají několik pramenů šedivé vlasy zevnitř, obvykle vybrat gay vlasy na výrobu, ale nemůžeme zaručit 100% ne šedé vlasy, prosím, pochopit, a vybrat několik strand sami. Děkuji!!!

Q:Je vlasy máme hnidy/vejce?

A:Máme hnidy/vejce kontroly kvality. Syrové vlasů se hnidy a vejce jsou vybrány předtím, než jsme dali do výroby. Takže 99.5% produkty jsou bez hnid a vejce, pokud je tam jeden svazek nejsme schopni vybrat, děláme akceptovat vrácení nebo výměnu.

Q. Jaký stupeň vlasy prodej? 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, 10A Vlasy. . . . . .

A:Na začátku roku 5A nejvyšší stupeň, pak přijde 6~10a dokonce vyšší na trhu. To, co chceme říci, je, kolik dodavatele pusť vlasy opravdu NENÍ DŮLEŽITÉ, i když v non-remy vlasy dodavatel může říct, že je to 10A.

QWB používat pouze syrové vlasy zakoupené z mladá dáma donátora. Vlasy je řez od dárce přímo, místo použití nějaké vlasy z podlahy. Cena by mohla být mnohem nižší, pomocí patře vlasy, nebo splynout s vlasy z podlahy. Je to esaier získat zákazníka nízkou cenou, ale pouze KVALITNÍ získají návrat zákazníka a dobrou pověst. Cena se může udržet nějaký nový zákazník od nás. Rozpětí mezi nízkou cenu produktu a náš výrobek ležel na produktu, který jste platit za.

Q: Kolik Svazků Vlasy Potřebuji?

A:3~4 svazky podle vaší velikosti hlavy a účinek dáváte přednost, vlasy více než 20" 4bundles bude doporučeno. Pokud chcete, plný efekt, 4bundles jsou nezbytné. 3bundles pro malou velikost hlavy nebo kombinovat top uzávěry je dobrá volba.

Q vlasy udržet vzor i po umytí?

A: s Výjimkou tělo vlna nejednají dobře, jiné textury všechny udržet vzor i po praní. Důvodem pro tělo vlna "volné textury" je tělo vlna není druh původní velmi vlnité vlasy, že je důvod, proč po umytí se to změní na přírodní vlnité nebo přírodní rovně. Jiné, než že je to opravdu kvalitní Brazilský virgin vlasy mohou být barvené na jakoukoliv barvu, lokny a hůlka krásně!

Q: Jaký typ produktů péče o vlasy mám použít?

A: Co-umýt vlasy před instalací je NUTNÉ!!! A ujistěte se, že u co-umýt vlasy jednou týdně alespoň, zacházet s tímto vlasy, stejně jako kdyby to bylo vaše vlastní vlasy. Použijte kvalitní šampon a klimatizace produkty, jak jsme se zmínili v péči o vlasy instrukce. Klimatizace vlasů je velmi důležité, aby je měkké a snadno spravovatelné, ať podmínkou sedí na vlasy 5~10min pak ji opláchněte. Nechte ji na vzduchu uschnout místo vyfoukat.

Otázka: jaký druh umírá produkty bych si měl vybrat?

A: Doporučuji REVLON COLORSILK BARVIVA nebo jiné SALON PROFÍK Úrovni umírání a bělení produkty. Hluboké stav vlasů po barvení a bělení je velmi nutné!! To bude chránit vlasy jsou suché. A také, řízení času, je velmi důležité, prosím, postupujte podle ur produktu instrukce a kontrolovat čas na zpracování správně.

Nižší kvalita barvení výrobků bude poškodit vlasy špatně, nebudeme moci zodpovědný za zákazníka nesprávné proces, prosím, pochopit.

Q. Bude to vlasy drží kadeře dobře?

A:Ano! Naše vlasy mohou držet kadeře krásně! Máme několik tipů:

Štítky: cop ve svazky vlasy, 3 ks vlasy tkát, tag vlasy, 360 613 čelní, queen vazba krásu qwb, blaženost vlasů, 360 uzavření s, sex doll pákistánu cena, italské yaki krajka paruku, QWB.

Lidské Typ Vlasů Brazilské Vlasy
Textura Zpracována Vysoká Teplota Páry Zpracované Textury
Textura Světlo Yaki
Balení 3 ks Útku
Zásilku Čas 3~4 Pracovní Dny Světě Široce
Značka QWB
Chemické Zpracování NIC
Délka 12''~24'' All In Stock
Vhodné Umírá Barvy Všechny Barvy
Může Být Permed Ano
Nejdelší Vlasy Poměru >=20%
barva Přirozené barvy, v blízkosti #1B
život dlouhý více než 1 rok
Balíček Poly Bag Balení
Produkován Queen Vazba Krásu LTD
Materiál Třídy Panenské Vlasy
Suroviny Vlasy Koupil Od Mladé Paní, 100% Kůžičky Neporušené Panenské Vlasy
Hmotnost 98~100g Per Bundle

Přidat recenzi

QWB doprava Zdarma Světlo Yaki 3Bundle/Spousta 12"~24"Profesionální Poměr Brazilský Virgin Přírodní Barvě Lidské Vlasy Rozšíření

Doplňující informace

Cena:3 189.91 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w43595

Recenze: