Vlastnosti: Tanec Prst Boty je to, co dělá tento sexuální hračku, tak zvláštní. Corolla květina lechtat klitoris, stejně jako králík by. Ale corolla je granulát, že ji dráždit rty s jejich navíc povrch pro ještě více zábavy. Rozšířené špičce sex hračka dělá to snadnější než kdy jindy najít a stimulovat G-bod pro další vzrušení. Vibrátor je kompatibilní s vodní bázi a na bázi silikonu sexuální lubrikanty. Po použití vibrátor, umyjte si ji pečlivě v teplé, mýdlové vodě a opláchněte ji čistou. Aby vaše vibrátor na suché před uložením ji na chladném, tmavém místě s ostatními své sexuální hračka kolekce. Vibrátor je vodotěsný, takže jej můžete použít ve sprše nebo vaně a vyčistit snadno. Powered by 2 ks LR44 baterie (včetně) Specifikace: Název: Tanec Prst, Vibrátor Barva: Růžová, Materiál:100% premium silikon, Zdravotnický Materiál Powered by: 2 x knoflíkové Baterie (Pre-nainstalovány v produktu, a Další 2 baterie pro výměnu) Instrukce pro baterie změna: Vytáhněte vibrátor z mezery mezi hlavou kulku; Z otvoru ve středu kulku hlavou, twist a otevřené; Vyjměte staré baterie (2 LR41 jsou povinni, v ceně), vložte nové baterie a nahradit a utáhněte slot.

Štítky: žena, pár, vibrátor, han solo miniaturní, slaimai, kosmetické balicí stroje, ilya, Sex Shop, průmyslové kosmetické stroje, démon peněženku, sexshop pro pár, touha mužský vibrátor.

Funkce Vibrační Masáž
Číslo Modelu LSH-3
Značka Definovat Krásu
místo původu CN
Výrobní proces Stroj Vyrobený
Typ Péče
Napájecí Zdroj Suché Baterie
Materiál Silikonové

Přidat recenzi

Rychle Uspokojit Ženskou Sexuální Touhu Nositelné Prst Masér Přinese Vám Vzrušující Zážitky pro Sólové Použití nebo Pár Hrát

Doplňující informace

Cena:204.16 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w43506

Recenze: