4 Bay Raid Krytu 64TB s Velkou Kapacitou

4 Bay Externí Pevný Disk Úložného Prostoru, Podpora RAID 0/1/3/5/10/jbod/Jeden Exkluzivní RAID Režim, který splňuje různé požadavky na práci. a Kompatibilní, 3,5 palcový SATA HDD pevný disk, Podporuje až 4 x 16 TB pevný disk, Celková kapacita až 64TB.

Super Rychlost USB3.0 přenosová Rychlost až 5 gbps

Tento 4 bay pevný disk skříně podporuje všechny 3,5" SATA (I / II / III) pevných disků, USB3.0 SATA3.0 duální high-speed přenosová rychlost až 5Gb/s, zpětně kompatibilní s USB 2.0 / 1.1, Aktivita LED indikátor přístupu k disku stav.

Dual-Core Čip & 150W Interní Napájení

Vestavěný JMS567+JMB575 SATA3.0 Dual-Core čip, a Upgrade 150W napájení na podporu větší kapacity pevných disků, poskytují dostatečný výkon, aby zajistily ukládání Dat a Přenosu v oblasti Bezpečnosti a Stability, Nezávislý bezpečnostní zámek pro každou jednotku, Chránit váš pevný disk s péčí.

2 Metody pro Nastavení RAID Režimu

Manuální Metoda nebo Software Manager Metoda

7 RAID Režimy pro váš výběr

RAID 0: Sloučit všechny HDD kapacita v HDD a upgrade výkon (čtení a psaní rychlost) RAID 1: Dva HDD na HDD můžete zálohovat navzájem, nelze jej aktualizovat výkon(čtení a rychlost zápisu), a to může podporovat self obnovení funkce (RAID 0 a SPAN režimy nepodporuje tuto funkci), který dělá soubory mohou být obnoveny, když mistaks a chyby dojít. PS: RAID 1 může podporovat pouze 2 Pevné disky, RAID 3 a RAID 5 vyžaduje 3 nebo více pevných disků, z nichž jeden bude použit pro zálohování dat, a zbývající pevné disky budou kombinovány pro vaše použití. RAID 3 nebo RAID 5 zajišťuje nejen bezpečnost dat, ale také poskytuje určité zlepšení výkonu, je to nejekonomičtější řešení RAID a je vhodný pro většinu uživatelů RAID 10 = RAID 0 + RAID 1 Velké/JBOD: Sloučit všechny HDD kapacita v HDD prostoru, aby se snadno spravovat, ale nelze upgradovat výkon Normální : znamená normální stav, všechny Hdd na HDD pracovat samostatně bez vytváření jakýkoli RAID režimy Poznámka: Režim RAID potřebuje 2 nebo více Hdd, Prosím, zálohovat všechny soubory, než nastavení nebo změna RAID režimu se Prosím nehýbejte HDD, když je v režimu RAID. Prosím, v Normálním režimu před nastavením nebo změnou režimu RAID Další podrobnosti naleznete v Uživatelské Příručce.

Unibody Hliníkové Slitiny Tělo A Dvojitý Odvod Tepla

4 Bay Raid Krytu Nabízí Unibody Hliníkové Slitiny Shell a Ventilátor, dobré odvádění tepla, a to až do 4 mm tloušťky, který je pevný a spolehlivý, Nucené Konvekce Proces pomáhá urychlit cirkulaci vzduchu a tepla větrání účinně chladit disk a celý systém pro stabilní provoz a prodlouženou životnost.

PLUG and PLAY, HOT SWAP

Nástroj Free design držáky disků bez nářadí a šroubů v sekundách, hot-swapping podporovaných, plug and play. Externí pevný disk skříně kompatibilní s Windows XP/ VISTA/ Windows 7/ 8 /8.1/ 10/ Linux/ Mac 9.1/10.2 nebo vyšší.

Aktualizace Zabezpečení

Auto-Sleep Funkce

Automaticky vstoupí do režimu spánku po 10 minutách nečinnosti, úsporný, účinně snížit pevný disk plýtvání, prodloužit životnost, a činnost, LED indikátor přístupu k disku stav.

Co je zahrnuto v balíčku?

ORICO 4 bay Raid Krytu x 1 Napájecí kabel x 1 USB Kabel x1 Certifikace x 1 Uživatelská Příručka x 1

Oznámení:Tento odkaz je 4 bay USB3.0 s RAID hdd dokovací stanice

Štítky: rukavice zimní dámské, hdd dokovací stanice usb c, počítač pevný disk, pevný disk, dokovací stanice notebooku, doking station hd, na serveru, sata usb, orico ssd, 8tb hdd.

Značka orico
Certifikát CE/FCC/3C/ROHS
chladicí ventilátor Ano
Externí Rozhraní USB
Vnitřní Rozhraní SATA
barva černá
Materiál Pouzdra Hliník
Balíček Ano
Číslo Modelu 9548RU3
Rozhraní USB3.0/SATA
Napájecí Adaptér Interní napájecí adaptér
Plug Typ UK Plug
led modrá
Položka 4-bay HDD (Ne včetně Pevného Disku)
Velikost 3.5"
raid Normální/velké/RAID 0/1/3/5/10
Původ KN(Původu)
Funkce Nástroj free/Hot-swap/Inteligentní spánku
Podporuje Kapacita Pevného Disku 4*16 TB(64TB)
Poznámka Ne Včetně Pevného Disku
Materiál Hliník

Přidat recenzi

ORICO 95 Série 4 Bay 3.5" USB3.0 HDD Dokovací Stanice S Raid Hliníku Podporu 64TB S UASP 150W Vnitřní Power Adaper

Doplňující informace

Cena:3 862.83 Kč

SKU: w43442

Recenze: