modname=ckeditor

sta nd

PODROBNOSTI:

DUANZAOSHI,9-dílná sada je navržen tak, aby vyřešit problém kuchyňské nože. S tím, že žádné jiné kuchyňské nože jsou potřeba.Produkt design si klade za cíl být módní a praktické,je vyrobena ze speciální vysoce uhlíkové kované z nerezové oceli a prošla high-tech vakuové tepelné zpracování a nízká-teplota dusíku kalení léčby,Může zajistit velmi vysokou pevnost, pružnost, odolnost a nejlepší výkon.Čepel prochází precizní broušení technologie show, nejmodernější broušení efekt,Naše nejmodernější technologie a zařízení lze přesně vyvážit protichůdné vztah mezi tažnost a tvrdost oceli.Rukojeť materiál je vyroben z vojenské-grade černá barva, dřevo, kompozitní materiál a ergonomický design-full frame s integrovanou triple nýty má vynikající pevnost a trvanlivost.A zdobené kovové mozaikové nýty, má vyhovující přilnavost a pohodlí pro vyváženou profesionální šéfkuchaře nůž.Intarzované nýty ve středu přinést celkovou harmonii a úžasné vizuální efekty pro celou práci.

Naši zkušení nože používat tradiční 3-krok Honbazuke metoda na ruku-grind ostré hrany v úhlu 8 až 12 ° na každé straně. Ostré hrany jako břitva poskytují maximální přehlednost a bezpečnost. Můžete snížit maso, ryby, zelenina a ovoce přesněji. To nebude trhat ani mačkat pokaždé, což umožňuje, aby odrážely potěšení a účinnost nůž. Jste připraveni kotleta, plátek a kostky jako cooking show šéfkuchaře?

FUNKCE:

1*8 palcový chef nůž

1*8 cm nůž na chléb

1*8 palcový sekáček na maso

1*8 palcový nůž

1*7 palcový kuchyňský nůž

1*7 palcový Santoku nůž

1*6 palcový nůž

1*5 palcová univerzální nůž

1*3,5 palcový ovoce nůž

Naše nože, pečlivě řemeslně dokonalé dárky (Vánoce, svatby, narozeniny, Den otců, Den matek), jsou ideální dárky, nebude chybět pro domácí vaření profesionální kuchaři, vaření studentů, atd.

Obsazení pro lásku, sdílet starosti pro rodinu, kupředu, DUANZAOSHI.

Štítky: nůž set, náhradní nože, kované steakové nože sada, nůž šéfkuchaře, mosazný nůž, kuchyňský nůž, kuchyňský nůž, kuchařský rondon, bílé belgie, kuchyňský nůž sada.

Materiál Z Nerezové Oceli
Typ Sady Nožů
Kovový Typ Z Nerezové Oceli
Kuchyňské nože a příslušenství nůž šéfkuchaře
Certifikace SGS
Původ KN(Původu)
Funkce Eco-Friendly

Přidat recenzi

8 Palcový Japonské Sashimi Nůž Kuchař Kuchyňské Nože-Vysoce Kvalitní Německo 1.4116 Oceli Ovoce Nůž Venkovní Vaření Nástroj Řezník

Doplňující informace

Cena:239.26 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w43415

Recenze: