Vlastnosti: *1. 100% Zbrusu nový a vysoce kvalitní. *2. 56cm 48LED RGB auto flash strobe light strip. *3. Vysoký jas, silné lepidlo, pevnost, není snadné rozlousknout. *4. Nízká spotřeba energie, úspora energie. *5. Dlouhá životnost, odolné k použití. *6. Vodotěsný a flexibilní, které lze ohýbat do různých tvarů, aby se vešly jakékoliv místo bez poškození. *7. Je dodáván s bezdrátovým dálkovým ovládáním pro snadné ovládání. *8. Fit pro osobní Automobily, pick-upy, Nákladní automobily, Suv, Přívěsy, Karavany, Motocykly. *9. Ideální pro architektonické osvětlení, signální světla, skryté osvětlení a tak dále. *10. Vhodné pro zahrady, domácí dekorace interiéru nebo disco párty. *11. Kompletní pre-wired pro snadnou instalaci.Specifikace: LED Množství: 48 Vstupní Napětí: 12V DC Materiál: PVC Velikost: approx. 56*1.5*0.5 cm Barva Světla: RGB Drát Připojení: Červený vodič na kladný, Černý vodič pro záporný Žlutý drát pro Brzdové světlo Dva Zelené dráty pro Soustružení Signální světlo funkce Dálkového ovládání: klávesy D je vypínač.Stiskněte tlačítko B, aby se smyčky zvolte jiný model, cyklická změna 130 modelů.Stiskněte klávesu pro cyklické změny v různých barvách.Stiskněte klávesu C pro zpomalení nebo urychlení změnit vzor účinek.Balíček zahrnuje: 1ks * Flash Proužek Světla 1ks * Bezdrátové Dálkové Ovládání Poznámka: (1) Všechny fotografie jsou profesionálně barvené, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě.Prosím pochopit. (2) údaje se měří ručně, a tam může být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

Štítky: knight rider kit, rgb straně, barcode scanner wireless ls, lo policie světlo, led rider, ovládání stroboskopu, rgb mini downlight, svítilna led, pero stojan, funko pop dítě.

Typ Položky Atmosféra Lampa
Režimy 130
Barva Světla RGB
Značka olevo
LED Množství 48
Materiál PVC
Původ KN(Původu)
Velikost Approx. 56*1.5*0.5cm
Vstupní napětí 12V DC

Přidat recenzi

56CM RGB 130 Režimy Strobe Proužek Skeneru Bezdrátové Dálkové Ovládání Super světlé 12V 48 LED Knight Rider Výstražné Světlo

Doplňující informace

Cena:163.66 Kč

Kategorie:Auto Světla

SKU: w43395

Recenze: