O doprava: 1. Budeme posílat zboží do 1-7 dnů po zaplacení. 2. Obvykle položky přepravní potřeby 7-35 dní, ale v každé zemi jsou různé . 3.Nemůžeme kontrolovat, jestli na poště zpoždění. Buďte trpěliví a budeme mít kontakt s vámi a pošta. Tohle je referenční doba dodání. 4.Pokud je zboží ztrátě, zašleme vám další zdarma. 5. Pokud se nechcete dostat položky, jakmile je to možné , prosím, kontaktujte nás platit další náklad ,můžeme vám nabídnout následující rychlejší a levnější. O zpětnou vazbu: 1.Vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše Podnikání je vývoj,Takže prosím, nechte zpětnou Vazbu 5 Hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi produkty,Díky moc. 2.Nenechávejte Negativní zpětnou Vazbu, aniž by požádal nás o pomoc,prosím, neváhejte a Kontaktujte nás první, pokud máte nějaký problém.Zpětná vazba je náš život,před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu,prosím, kontaktujte nás a získejte lepší řešení,Budeme odpovědět na všechny zprávy tak rychle, jak je to možné,předem Děkuji za vaši trpělivost.

Štítky: rybářské kleště pesca, anti řez rukavice, dakine plachtění rukavice, fising návnadu, bundy rybaření teplé nepromokavé, hengjia nalákat, háček majitel, abu garcia naviják, rybářské rukavice thermal nepromokavé, nýt rukavice bez prstů.

Původ KN(Původu)
Type2 Ryby Vybavení
typ1 Rybářské Rukavice
Funkce Anti-Cut
Číslo Modelu Rybářské Rukavice
Pohlaví MUŽI
Velikost M,L,XL,XXL
Typ Plné Prst

Přidat recenzi

Japonsko je MAJITEL Rybářské Rukavice Nedefinované Kapr Rybaření Teplé Anti-Slip Nepromokavé Rukavice Pro Zimní Rybaření Ženy Muži Majitel Pesca

Doplňující informace

Cena:320.47 Kč

Kategorie:Rybaření

SKU: w43292

Recenze: