Vinyl koberec s originálním designem vytištěné ve vysoké kvalitě v synthasol materiál, mnohem silnější a levnější než tkaniny. Dekorativní revoluce v textilním světa, aby vytvářet jedinečné a přizpůsobené prostory, s výhody vynikající pro ty, poskytována staré textilie, koberce. Můžete je použít jak uvnitř, tak venku, protože mají velký odpor k klimatologie, použití a čištění. To bude perfektní v obou obývací pokoj, předsíň, kuchyň, koupelna, a v bazény, verandy nebo terasy. Tyto vinylové materiál koberce jsou ideální jak pro dětské pokoje, pro jejich antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti, A pro další oblasti, které jsou náchylné k vysokému opotřebení, lidé kolem oblasti, nebo pet domy, díky své velké pevnosti a trvanlivosti.

Anti-Skluzu-odolné-odolné vůči vodě

Nebudete potřebovat žádné další lepidlo, všechny naše koberce jsou protiskluzové. Díky své materiály a vysoká kvalita digitálního tisku, to dělá koberec těžké a zajišťuje jeho dlouhou životnost. Snadno se čistí, jen s vodou, můžete vyčistit povrch hadrem nebo mopem. Snadné, pohodlné a není třeba jít přes prádlo.

Antialergické

Běžné vlasové koberce přilákat životního prostředí prachu a držte jej mezi jejich vláken, zatímco PVC koberce pasti mnohem méně prachu, protože nemají žádný plyš nebo vlasy s tím, co, pokud koberec není dobře vyčistit, alergie reakce, chytat tolik prachu, bude mnohem méně.

Funkce

Tisknout s tuhými inkousty na kvalitní materiály. Složení: 0,2 cm tlustý synthasol. Non-slip, hypoalergenní a tepelný izolant. Snadné čištění a údržba (voda a neutrální mýdlo). K dispozici v opatření: 40x80 cm, 60x110 cm, 80x150 cm, 80x200 cm, 80x250 cm, 80x300 cm, 120x170 cm, 160x230 cm, 200x200 cm, 200x250 cm a 200x300 cm. Elegantní design pro každou oblast Domu, interiéru i exteriéru, a jakékoliv atmosféry. Snadno nainstalovat a odstranit. Je lehký a zabírá velmi málo místa pro ukládání. Vytištěno ve Španělsku na nejvyšší standardy kvality. Vinylové koberce trend v oblasti dekorace, originální Severské inspiroval, ale s snadné začlenění do jakéhokoli stylu a pobyt, a to díky své univerzálnosti a různých vzorů. Kromě toho, že jsou šetrné k životnímu prostředí, jako i při jejich výrobě a recyklaci převládají non-znečišťující metody. Můžete je použít jak uvnitř, tak venku, protože mají velký odpor k klimatologie, použití a čištění. To bude perfektní v obou obývací pokoj, předsíň, kuchyň, koupelna, a v bazény, verandy nebo terasy. Tyto vinylové materiál koberce jsou ideální jak pro dětské pokoje, pro jejich antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti, A pro další oblasti, které jsou náchylné k vysokému opotřebení, lidé kolem oblasti, nebo pet domy, díky své velké pevnosti a trvanlivosti.

Vysoce kvalitní tisk

Bez ohledu na velikost si vyberete, kvalita nebude ovlivněna, jako je design vytvořený speciálně na míru pro každý z různých velikostí a náš tisk typ.

Barvy

Navštivte náš obchod najdete naše originální návrhy pro všechny pobyty. Originální koberce, kuchyně, dětského pokoje a mnoho dalšího.

Doprava a Záruka

Všechny naše výrobky jsou dodávány ze Španělska a dva-rok záruka. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, prosím kontaktujte nás. Pokud jsou vadné nebo nesprávně dodávány položky, prosím, kontaktujte nás a my vám to vyřešit co nejdříve.

Štítky: bdsm bondage sex žena, foto tapetes, tapetes pes, starožitný koberec, černý koberec, koberec, Koberec, panorama stativ, koberec v ložnici, delantal cocina.

Věkové Skupiny Dospělí
Vzor Typu GEOMETRICKÉ
Značka PANORAMA
Design skandinávský
Technics Tisk
Funkce Anti-Slip
Mytí Styl Ruční Mytí
Použití venkovní

Přidat recenzi

Panorama® Vinyl Koberec potiskem Vintage Design v Zelené Barvě | Koberci Kuchyně | Obývací Pokoj Koberec | XXL Koberce | PVC, Koberce

Doplňující informace

Cena:331.47 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w43272

Recenze: