Náhradní Náušníky náušníky s Proteiny Kůže Paměťové Pěny Ucho Polštář Kryt pro Razer Kraken Sluchátka On-Ear Vlastnosti Produktu: KOMPATIBILNÍ s: Tyto náhradní ušní polštářky jsou kompatibilní s Razer Kraken gaming headset Na Uchu. (Nevejde Razer V2, V2 PRO a řady dalších) PROTEIN KŮŽE: Vyrobeno z odolné a profesionální-grade bílkovin kůže pro dlouhodobé použití, náhradní ušní polštářky mají hladký povrch a pohodlné touch. PAMĚŤOVÁ PĚNA: Vyrobeno z pevnější paměťové pěny pro blokování šumu, se vám bude líbit váš Razer Kraken sluchátka. SNADNÁ INSTALACE: Prosím, hledat video návod na Youtube, a postupujte podle pokynů, je to snadné odstranit staré Razer Kraken náušníky a nainstalovat nový náhradní ušní polštářky. ZÁRUKA: Každé ucho pad je důkladně zkontrolován za vady. 100% peníze zpět, pokud se nevejde nebo vadné! SZXEST Razer Kraken Náhradní Koncovky sluchátek, KOMPATIBILNÍ Tyto náušníky jsou kompatibilní s Razer Kraken gaming headset. (Nevejde Razer V2, V2 PRO a řady dalších) SNADNÁ INSTALACE Snadná instalace a použití, návod, video lze nalézt na Youtube. Lepší ZVUK z Paměťové pěny pro zvýšení hluku blokování poskytuje dokonalý zážitek z poslechu. POHODLNÉ A ODOLNÉ, Vyrobené z trvanlivé kůže a paměťové pěny, náušníky mají hladký povrch a pohodlné touch. Záruka Tento Razer náhradní náušníky jsou pokryty SZXEST díly a práci záruka na 12 měsíců od data původního zakoupení od autorizovaného prodejce a distributora. Jakýkoliv problém, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve a budeme dodávat nejlepší služby.

Štítky: razer viper, keramická wok, myš razer, bazilišek razer, dezinfikovat postřikem, razer blackshark v2, nzxt, octopus pink, mod pc, ucho kraken.

Balíček Ano
Materiál Kůže
Typ Položky Náušníky
Značka SZXEST
Velikost 4.33*3.85*1.01In
Číslo Modelu Razer Kraken Pro V1 Jsou Dodávány Koncovky

Přidat recenzi

Náhradní Koncovky sluchátek, mušlové Chrániče sluchu Ear Pads Šálky Polštář Kryt náhradní Díly pro Razer Kraken Pro V1 Verze USB 7.1 Sluchátka

Doplňující informace

Cena:103.64 Kč

SKU: w43250

Recenze: