A zároveň se těší svou hudbu s tímto Povětrnostním vlivům Měřidlo Media Player. Zapněte Počasí Kapela/AM/FM rádio, připojte svůj smartphone nebo MP3 přehrávače prostřednictvím Přídavného vstupu, nebo se zapojte do USB portu pro nabíjení nebo přehrávání připojené USB zařízení. Technologie Bluetooth umožňuje streamovat audio aplikací, jako je Spotify a Pandora. Změnit zvuk s vestavěným-in Preset EQ. S IP66 Vodotěsné Úroveň, state-of-the-art odolností proti povětrnostním vlivům materiál a speciální UV ochrana nátěry, hráč odolává korozi a je chráněn před prvky. Mějte své melodie tekoucí s jednotkou. Specifikace: Používá USB, AM/FM Bluetooth Audio Zdroje, USB Funkce: Podpora MP3 se Vejde do Měřidlo Otevření Napájení: DC 12V AM/FM tuner 18FM/12AM předvoleb Frekvenční Rozsah: FM:87.5 MHZ=108MHZ AM:530MHZ-1710KHZ Rádio Reakce Pásma:US A EUR Vodotěsné Úroveň: IP66 Splňuje ASTM B117 sůl/mlha standard, Splňuje ASTM D4329 Podpora MP3 Rozměry Montážní Otvor: 78.5 mm Rozměr Montážní Hloubka: 41mm Vlastnosti: Typ Zdroje: AM/FM/Bluetooth Marine Rádio Vstupní Typy: Bluetooth, USB,AUX IN Bluetooth: dálkové Streamování hudby

Vodotěsné Námořní Prodlužovací Audio Kabel Stereo Loď Auto Univerzální 3,5 mm RCA AUX USB Kabel Rozhraní Port ATV UTV Popis: Tento produkt je navržen pro použití v mnoha různých prostředích. Použití tohoto produktu rozšířit vaše rádio je RCA audio-in a USB porty pro vozidla palubní desce, středové konzole nebo na jiné místo.Použijte tento adaptér nastavit, jak převést RCA audio-in portu na 3,5 mm audio zásuvky.USB typ A port bude poskytovat vysokou rychlost přenosu dat a nabíjení zařízení power. Vlastnosti: Konektor: USB typ A port+2*3,5 mm RCA audio Konektory + USB A-typ samec High speed 2.0 USB prodlužovacího kabelu Délka Kabelu: 0,5 M (19.68 Palcový) Spojuje zařízení, která používají USB Typ A porty/RCA port je kompatibilní jak s USB 1.1 (standard) a USB 2.0 (high-speed). POZNÁMKA:Prosím, ujistěte se, že vaše headunit má RCA audio-in porty a USB port ! Ideální pro: Auta,motorky,jachty,rybářské lodě, cuddy kabiny, půjčovna lodí , jednotka je také ideální pro lázeňské bazény, čtyřkolky, golfové vozíky,UTV,ATV a RV.

IP66 Vodotěsné Úroveň:

Tato jednotka se nachází IP66, což znamená, že voda stříkající proti krytu z jakéhokoliv směru nesmí mít žádné škodlivé účinky. High-tech, state-of-the-art hydroizolační materiály a speciální UV nátěry pro plastové povrchy, potažené desky s plošnými spoji a spoje zajistit, aby tyto mořské a venkovní výrobky jsou odolné proti korozi a chráněnou proti tvrdé prvky.

Audio Streaming a Aux Vstup:

Bezdrátově streamovat audio přes Bluetooth z kompatibilního přístroje, takže můžete poslouchat streamování hudby služeb prostřednictvím vašeho systému.Aux Vstup umožňuje připojení k audio výstupu na externí zařízení, například MP3 Přehrávač nebo smartphone, takže si můžete vychutnat svou hudbu prostřednictvím vašeho systému.

USB Port a USB Nabíjení:

Podporuje USB flash disk soubory, a až 32 GB pro přehrávání hudby na jednotky bez monitorů a přehrávání hudby na jednotky.Nabíjení USB zařízení připojených přes vestavěný 1A nabíječka.

Žádné CD Mechanismus a Vestavěný Preset EQ:

Naše jednotky bez CD-mechanismus jsou ideální pro poslech digitální mediální soubory z USB flash disky, a externí zařízení, jako jsou chytré telefony přes pomocný vstup.Vestavěný Preset EQ umožňuje vybrat si z přednastavených EQ křivek pro různé hudební styly jako je Rock nebo Pop.

Přepínatelné Tuner:

Volitelný tuner funkce umožňuje nastavení tohoto přijímače je tuner pro příjem rozhlasového vysílání v USA nebo Evropě. Obsah balení: 1KS x Rádio/mp3 Jednotka 1KS x AUX 2-v-1 USB kabel

Štítky: kolo mořské stereo, mp3, loď rádio, fm, auto mp3 přehrávač, stick usb, jl mořské zesilovač, marin, srpna fm přijímač, audio motocykl reproduktor.

Speciální Funkce MP3 Přehrávače
Název Modelu GR304-071
Velikost Položky mp3
barva černá
Certifikace CE
OSD Jazyk anglický
Usnesení High Definition Displayer
Ven Moc MP3
Vodotěsné Úroveň
Velikost Displeje 1.5"
Původ KN(Původu)
Typ Materiálu Kompozitní Materiál
Velikost Instalace 1 din
Hmotnost Položky 0.8kg
Rádio Reakci Pásma FM,AM Evropských a Amerických Frekvence
Počítač Velikosti Paměti NA
Značka HASDA
Napětí 12V
Aplikace námořní loď bluetooth stereo rádio Motrocycle

Přidat recenzi

Námořní Vodotěsný Stereo Rádio, Bluetooth Media Audio Přijímač FM AM Auto MP3 Přehrávač Pro RV ATV Yacht Motocykl+USB Lodi Kabel

Doplňující informace

Cena:1 257.98 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w43211

Recenze: