Roh je všechny frekvence účinek, bas je velmi silný, což je ekvivalent tradiční reproduktor 4 palcový basový efekt, s ostatními s velikostí tradiční reproduktory, bass je silný, velký výkon.

Na konci řádku s červenou značku na pozitivní, připojte audio linku, s zesilovač je v pořádku.

Průměr: 50mm*30mm

Impedance/Výkon: 4 Ohm 25W/8 Ohm, 20W

Hmotnost: 270g

Balíček výpis:

1 x Reproduktor(4 Ohm 25W nebo 8 Ohm, 20W)

Specifikace:

Rezonanční Vibrační Reproduktor

100% ZBRUSU NOVÉ Detaily Platby: Přijímáme pouze Platby Escrow Metoda Kupující a prodávající musí sdělit do 3 dnů po skončení aukce. Platba musí být doručena do 7 dnů po ukončení aukce, nebo poradit, jak je platba provedena. Lodní Jsme loď na celém Světě Dodací lhůta: 7 - 15 pracovních dnů, Spojené Státy ,Spojené Království a Kanada

7 - 15 pracovních dnů Austrálie, Evropy a Asie

10 - 25 pracovních dní, Rusko, jihovýchodní Asie , Střední Východ, Asie

28 -56 pracovních dnů, Brazílie,Itálie a Jižní Ameriky (protože přísných vlastní kontroly) Položky Budou Odeslány Do 24 hodin, jakmile vaše Platba Ověřena. Některé časy, datum bude odloženo kvůli nedostatku.Nicméně, budeme vás informovat prostřednictvím E-mailu. Jsme loď, aby 's adresou.Prosím, ujistěte se, že vaše adresa je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit. Prosím, uveďte vaše osobní požadavek, jako jsou barvy, balíčky, hodnota prohlášení atd, na 's zprávu, když budete platit pro nás. Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí. Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Kontakt uvítáme vaše e-maily a odpovídat na ně na příští obchodní den. Pokud se dostanete na nesprávné položky nebo poškozené položky, prosím, vyfotit, aby mě nechal vidět položky, které jste obdrželi, Budeme odeslat nový jeden nebo druhý předmět na výměnu. Jsme ochotni řešit jakékoliv problémy. Před odjezdem negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás. Budeme se snažit zvládnout všechny záležitosti. Všechny prodeje jsou konečné. Jisti nabídky! Šťastné Přihazování! Děkujeme za vaši návštěvu a doufám, že máte hezké dny!

Štítky: vibrační piezo reproduktor, 20w výškový reproduktor, bass snímače, 4 palcový reproduktor, 8 ohm reproduktor, 4 ohm reproduktor, vibrační reproduktor rezonance, velké vibrace reproduktoru, 40mm reproduktor, 50 mm reproduktor.

Typ Reproduktoru Kombinace
Funkce NIC
PMPO 25W
Materiál Hliník
Funkce 1 Rezonance Reproduktoru
Dálkové Ovládání No
Značka MAIHA
Vodotěsné No
Příkon(W) <25 W
Frekvenční Rozsah 80 hz-20 khz
Funkce Přehrávání NIC
Displej No
Wi-Fi Music NO
Audio Crossover Full-Range
Inteligentní Osobní Asistent NIC
Číslo Modelu M28
Podpora Apt-x No
Počet Reproduktor Skříně 1
Napájecí Zdroj NIC
Podpora Paměťových Karet No
Komunikace Audio Line
Kabinet Materiál Kovové
Baterie No
Výstupní Výkon 20W
Původ KN(Původu)
Programy 1
Vestavěný Mikrofon No
Podpora APLIKACE No
Název produktu vibrační reproduktor
Hlasové ovládání No

Přidat recenzi

Maiha Rezonance Reproduktoru 2Inch Vibrace Silné Basy Louderspeaker Všechny Frekvence Horn Reproduktory 50mm 4 Ohm, 8 Ohm 25W 20W

Doplňující informace

Cena:315.69 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w43192

Recenze: