Vážení zákazníci , vítejte v našem obchodě informace o produktu 1: Naše vinylové samolepky na zeď jsou vyráběny výrobci značky, produkty, jsou vysoce kvalitní, vodotěsný, non-toxické a šetrné k životnímu prostředí. 2 : obtisk je die-cut a ne tištěné, tak to nezahrnuje pozadí. 3: Obtiskový papír je snadno vložit, snadná demontáž, velmi pohodlné použití, a může být vložen na všechny hladké, rovné, suché a bezprašné povrchy bez poškození zdi, ale kdysi, to nemůže být znovu použity. 4: obrázek je pouze pro referenční účely a nemusí odrážet skutečné velikosti. Aby obtisk se vešly svůj prostor na 100%, měli byste si měřit svůj prostor. Vzhledem k různé zobrazení účinky, může být mírný barevný rozdíl. 5: balíček obvykle zahrnuje: 1 vinyl samolepka; 1 převod filmu; 1 jak používat pokyny. Produkty Velikostí: M:42X46CM L:57X62CM Poznámka: Výrobky, jejichž délka a šířka nesmí přesáhnout 60 cm bude zabalen do dvou nebo více částí. Pokud potřebujete jiné rozměry, prosím, zanechte zprávu, dejte nám vědět.

Štítky: tisk samolepky citace, dekor karate, loď zdi, tričko citát tělocvičně, věřit v sebe sama, nálepka, věřte sami, karate nálepky zeď, dinasour hračka, nikdy se nevzdávej zdi, dekorace karate.

Specifikace Single-piece Package
Cenzor Kód C619
Materiál PVC
Klasifikace Samolepky Na Okno
Téma vzor
Scénáře ZEĎ
Číslo Modelu C619
Styl Moderní
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo

Přidat recenzi

Karate zeď obtisk Karate samolepky nikdy vzdát, věřit v sebe sama Samolepky na Zeď citace Vinyl Domů ložnice Tělocvičně Dekor Použít C619

Doplňující informace

Cena:187.96 Kč

Kategorie:Home Decor

SKU: w42957

Recenze: