18" Hydroponie List Bud Trimmer Stroj Grow Light Heavy Duty Reaper Větvičky

Úvod

Tento výkonný zastřihovač je vybaven bezúdržbový motor, ostré nerezové oceli (třílůžkový pokoj) nože, který bude minimalizovat poškození rostlin. Automatický výstup po dokončení; vybaven čisté životní prostředí rukojeti tašky , pomáhá snižovat vyčištění a jakýkoliv nepořádek,nezanechává žádné odpadky kolem. Jednoduchý rozkládací design pro pohodlnou přepravu nebo skladování.

Používá se pro oddělování produkuje nadbytek listí a řezání větvičky z různých rostlin a květin. Mohou být také použity ke snížení rostliny a keře, jako je rozmarýn, oregano,bazalka, máta, levandule, koriandr,petržel, a připravit éterické oleje a směsi květiny pro aromaterapie a potpourri. S jen pár elektrických pohonů, malé listy budou foukané do převodovky tím, že uvnitř ventilátor pro snadné odstranění.

Bud trimmer má bezúdržbový motor, tři ostré čepele z nerezové oceli, stejně jako fanoušek systém, který poskytuje bezkonkurenční výbava kvalitu a větší výnosy, aniž by nepořádek. Stačí připojit k napájení a zapnout bud trimmer, tam jsou tři různé rychlosti, aby vyhovoval vašim různé potřeby. Stroj je sklopný až o 180 stupňů pro snadné vyčištění a sbírání poklop lze otevřít, zatímco stroj běží pro non-stop použití. Zpracované tašky také pomoci, aby se chytit a držet listy a okvětní lístky.

Aplikace: Rozmarýn Oregano Bazalka Máta Levandule, Koriandr Petržel Dalších léčivých bylin, rostlin nebo keřů

Vlastnosti Rychle, efektivně a drahých ořízne přebytečné listy a stonky 110V/60Hz Motor, 1200 OT. / min 0,9 A 40W Vyprazdňování poklop lze otevřít, zatímco stroj běží pro non-stop produkční schopnost High speed blade a ventilátor čalounění, otáčí, fluffs a nakonec se vysune zdobené rostliny Tři z Nerezové oceli nastavitelný čepele pro přesné řezy w/fan Automatický ventil, naplnit a vylít technologie pro snadné vyprazdňování Tři nastavitelné rychlosti a nadmořské výšky příslušenství se Automaticky oddělují přebytečné listy a větvičky z různých rostlin a květin 180 ° náklon stolu pro snadné vyčištění Laskavě upozornění: Nikdy nepokládejte prsty, rukavice nebo jiné části těla v kontaktu s gate nebo čepel. Bezpečnostní brýle a rukavice jsou povinné po celou dobu. Technické Specifikace Podmínka: Zbrusu Nový Materiál: Nerezová Ocel Napájení: 110v 60hz Motor 1200 RPM 40W Rychlost 1: 1050r/min Rychlost 2: 1250r/min Rychlost 3: 1450r/min Nože: 3 nastavitelné ostří Průměr: 18" Balení seznam 1 x Leaf Trimmer 1 x Hex Klíč 1 x Napájecí Kabel Obrázky

Štítky: umělá větvička, zastřihovač dřeva, hydropon, leaf trimmer, anti trávy, smrtka, 150w grow led, pivo bud, cob full spectrum led plant bílé, Zastřihovač Chloupků.

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu 18CGCJ00000000001V2
Typ Ruční Nářadí Dílů

Přidat recenzi

18" Hydroponie Heavy Duty List Bud Trimmer Stroj Růst Světlo Reaper Větvičky

Doplňující informace

Cena:6 878.70 Kč

Kategorie:Nástroje

SKU: w42949

Recenze: