1. Vlastnosti & výhody: 1).Pohodlné a Odolné Ochrana Rukou. 2). Flexibilní a super houba palm, které se vešly jako Druhá Kůže. 3). Šok absorpce TPR na rukavici zpět chránit vaše ruce pryč ublížit. 4). Bezešvé Rukavice Zaručuje Pohodlné Nošení - Žádné Podráždění Pokožky. 5). Velmi Měkké a ultra -pružný a Prodyšný materiál s Perfektní Větrání, aby se Vaše Ruce Chladné. 6). Vysoce Kvalitní Produkt Vyrobený ze Speciálního materiálu: TPR. 7). Vhodné jako Řez Odolné Rukavice, Venkovní Rukavice a Anti dopad Rukavice. 2. Aplikace: Předání,Stavebnictví, kovovýroby,ocelových plechů Výroba,Hardware, nástroje,Bezpečnostní Síly, a tak dále. 3. Certifikace: CE zkušební data pro EN388 4544EP Mezinárodní testovací agentury Intertek certification. 4. Cenová výhoda: One-stop tovární přímý cena, bez prostředníka rozdíl v ceně a zpracování, dobrá kvalita a nízká cena. 5. Výrobní síla: Naše továrna prošel Sedex a BSCI kontrolu, výrobní proces je přísný, a kvalita je zaručena. 6. Ideální balení: 1 pár/Opp sáčku.

Další typ doporučujeme:

a). Pracujeme tvrdě a smart splnit vaše požadavky. Ale pokud máte nějaký problém, když přijímat zásilky, prosím, kontaktujte nás do zpráv nebo Obchodní Ředitel. Budeme dostat zpět k vám do 24 hodin a pracovat s vámi, dokud nebudete spokojeni. Prosím neotvírejte sporu s námi komunikovat. b). Při doručení, prosím, zkontrolujte, zda se váš pozemek před podepsal. Pokud zjistíte, že zásilka je nenormální, můžete odmítnout podepsat. a). Objednávky budou odeslány v rámci zpracování dnů po ověření platby. Chránit jak kupující a prodávající, může to trvat 24 hodin pro www.in-tuniky.cz k ověření platby. b). My jen loď na potvrzené objednávce adresu. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu. c). Doprava zdarma pouze pro China Post Registrované Letecké Pošty .Dodací lhůta o 30-60 dní. Pokud chcete použít pro komerční express, pomůžeme vám trvat nejméně 40% nákladu. a). Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním stavu. b). Kupující platí zpáteční lodní dopravy. c). Pokud návratu je výsledkem naší chybě, nabízíme poštovné náhradu, pouze na standardní e-maily. A to musí být schválena zákaznický servis před návratem. a). Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nám POZITIVNÍ zpětnou VAZBU. Podobně, necháme pozitivní zpětná vazba pro vás. b). Pokud z jakýchkoli důvodů nejste spokojeni se svým nákupem, prosím kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Budeme dostat zpět k vám do 24 hodin, pracovat s vámi, dokud nebudete spokojeni. PROSÍM, nenechávejte nás 1, 2, 3 -hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu.

Štítky: nitrilové rukavice 10ks, anti řez rukavice, žena střih rukavice, odstraňte rukavice, rukavice, pracovní rukavice, bezpečnostní pracovní rukavice, tenké rukavice mechanik, rukavice nitril, chemické rukavice.

Aplikace Mechanické Ochranné průmyslu
Zda lze prát Ano
Rukavice Liniové Materiál Nylon+Glassfirbe+Hppe vložka
Balení 1 pár/opp polyetylénový sáček
Rukavice Pletení 13 Gauge pletení
Materiál Nitrilové
Skladování Uzavřené, Suché, Vyhněte se světlo
Původ KN(Původu)
Komfort Stupeň Dobrý
Značka nmsafety
Číslo Modelu DY1350AC-GR/BLK
Klasifikace Pracovní Rukavice
Velkoobchodní nebo Maloobchodní Ano
Rukavice Potahový Materiál Černé Písečné Nitrilové
Certifikát EN388

Přidat recenzi

NMSafety Anti-Vibrační Anti-Cut Rukavice Oilproof s TPR Zpět Na Bezpečnostní Pracovní Rukavice Mechaniky Rukavice Odolné proti Řezu

Doplňující informace

Cena:102.39 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w42938

Recenze: