..Pokud jste kupující z Evropy včetně Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Ukrajiny, Arménie, budete mít šanci, aby se naše Služby DDP ( Ze Zaplacené Daně, platíme veškeré daně daň pro vás) .Prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro potvrzení, zda vaše objednávka je k dispozici.

K Instalaci tohoto produktu, budete potřebovat Jeden montážní krabice.Přečtěte si prosím rozměr, pečlivě před nákupem. :)

Wallpad L6 Gold Single Internetu CAT6 Počítačových Dat RJ45 konektor Kabeláže Výstupní Zásuvky Kartáčovaný Hliník Kovový Panel Reálné fotky Produktu

Výroba Zprávu Zobrazit Více Reálný Produkt Ukázat

Tipy pro zákazníka Velkoobchodní a pokles lodní dopravy jsou i uvítal?Pro velkoodběratele nabízíme slevy nebo expresní doprava zdarma, která trvá jen 3-7 dny, aby se dospělo.Pro pokles lodní dopravy,můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli.Jak mohu sledovat můj pozemek?Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče, otevřít), Co můžu udělat, když nákup ochranu, čas se krátí?Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit.Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet.

Štítky: zásuvka wallpad, konektor rj45, cat6 zdi, společné rj45 cat6, vestavěné inteligentní zásuvky, podlahové zásuvky, panel cat6, legrand intermediate spínač, inteligentní zásuvka wi-fi, internet, zásuvky.

Značka Wallpad
Použití pro RJ45 Plug
Uzemnění Standardní Uzemnění
barva Gold Panel & Gold Modulu
Velikost 86*86mm
Deskový Materiál Kartáčovaný Hliník
Aplikace Rezidenční / Všeobecné Účely
Prodlužovací Kabel Délka NIC
Jmenovitý Proud 0.1
Číslo Modelu L6
Napětí AC 250V / 50~60Hz
STANDARDNÍ rj45 datová zásuvka
Tvar KOLO

Přidat recenzi

Wallpad L6 Gold Single Internetu CAT6 Počítačových Dat RJ45 konektor Kabeláže Výstupní Zásuvky Kartáčovaný Hliník Kovový Panel

Doplňující informace

Cena:138.94 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w42919

Recenze: