Položka Popis: Fit: Auto Klíče Pro Range Rover Stav: 100% Zbrusu Nový Materiál: ABS+Kov Tlačítek: 5 Barva Tlačítka: Černá Hmotnost: 50g Transpondér Čip: PCF7953 Čip Elektronické Desky: 315/433Mhz Držák Baterie: CR2032

A užitně: Pro A další modely, který je stejný jako náš obraz! Upozornění: zboží je vzdálené klíče. frekvenci 315/433MHz , s integrovaným PCF7953 Čip . Produkt obsahuje klíč, bydlení, čepel, obvod, čip a baterie. Je to kompletní klíče dálkového ovládání. Musíte naprogramovat klíč a snížit čepel na locl automobilový zámečník před použitím. Klíč je vhodný pro váš originální klíč se stejnou frekvencí. Pokud vaše původní klíč má jiný vzhled nebo frekvence, prosím, nekupujte. To nebude fungovat.

Balení Seznam : 1 Ks Klíč Shell 1 Ks Baterie 1 Ks Elektronické Desky

O Zásilce: Položky jsou dodávány do 7 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.Odpovíme vám váš mail do 48 hodin normálně. někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu. O Retrur A Náhrady: 1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Neexistují žádné výjimky! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. 2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a váš projekt. 3. My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, po oba a seller cancel the transaction from www.in-tuniky.cz. nebo, můžete si vybrat, mít náhradní. Zápas Zpětná vazba: Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: renge rover sport 2006, l494, rang rover, land rover lr4, discovery3, land rover discovery červená, range rover evoque 2012, led range rover evoque 2012, land rover sport, barevné kopírky.

Země/Region Výroby Automobilů Čína
Hmotnost 80g/Pcs
Další Číslo Dílu pro Range Rover
Značka WhatsKey
Typ Materiálu ABS + kov
Přizpůsobení Ano
Balíček Bublina Bag
Výměnu Číslo Dílu Pro Range Rover Klíče Dálkového Ovládání
Výrobce Číslo Dílu Pro Range Rover Vozidla, Bezklíčový Vstup Alarm
FCCID
Frekvence 315/433mhz
Čip PCF7953 Čip
R/C Funkce S

Přidat recenzi

WhatsKey 5Button 315/433Mhz PCF7953 Čip Dálkové Kompletní Auto Klíče Pro Land Rover LR4 Pro Range Rover Vogue Evoque Sport KOBJTF10A

Doplňující informace

Cena:622.86 Kč

SKU: w42904

Recenze: