Koupelna Silný A Rychlý Přenosný Čistič Spray Odstraňovač Nečistot Deodorant 1 1.7 3.4 Oz Č. Těžké Toaleta Drop Shipping Popis:

Vlastnosti:

1.Jít Diskrétně: Použijte náš sprej před použitím wc pasti a odstranit pachy lépe než jakékoli jiné pre-wc sprej.Nyní můžete opustit koupelna naprosto bez zápachu a úzkost zdarma.Pro muže a ženy.

2.Žádné Těžké Čištění:Můžeme garantovat, že nepotřebujete pevný drhnutí jako vy, když používáte jiné, méně účinné produkty, jen je třeba počkat několik minut, poté můžete odstranit všechny zaschlé nečistoty.

3.3 Možnosti Velikost: k Dispozici jsou 3 možnosti velikosti pro vás vybrat: malý 1 oz balíček pro vás nosit kamkoliv, nebo mírně větší, 1.7 oz pro trvalejší účel nebo největší 3.4 oz

4.Skvělé pro Cestování: Náš toaleta sprej je dodáván v elegantní a diskrétní únik-důkaz láhev.Je to perfektní zápach eliminator pro dovolenou, na pracovišti, návštěva rodiny a přátel, nebo nový partner.

5.Silná formule: Snadno ubrousky pryč odhalit zářivě čisté povrchy.

Balíček Zahrnuje:

1 x Koupelna Cleaner Spray

Štítky: čistič potopit, tablet wc, deodorant univerzální toaleta, zastřihovač tkaniny, venkovní přenosné wc, vůně wc, solidní deodorant wc, osvěžovače vzduchu deodorant wc, elektrické tkaniny holicí strojek, přenosné wc deodorant.

Počet Ks 1ks
Specifikace/Kus Další
Položky Formuláře Kapalina
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Koupelna Silný A Rychlý Přenosný Čistič Spray Odstraňovač Nečistot Deodorant 1 1.7 3.4 Oz Č. Těžké Toaleta, Pokles Lodní Dopravy

Doplňující informace

Cena:119.63 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w42867

Recenze: