Popis

Výkon ures:

Toto ohnutí dripper stavebnice Muciakie je použit pro zalévání půdy, květiny, rostliny, stromy . Máme shromáždění již dobře. Voda je distribuována tlak zušlechtěné vysílač přes 1/8" (3 mm) trubky dodat půdě muciakie eblow dripper pro cílené zalévání.

Tato loket dripper může blokovat drobnosti efektivně tak, aby i průtok vody, s ohýbání typy šípů, tento produkt je v kombinaci s čtyři arroves jeden kapání. Muciakie produkt je velmi vhodný pro zavlažování na hrnkové rostliny, jako jsou květiny, papriky a rajčat, atd.

Specifikace :

1 Kus kit obsahuje: 1ks tlak zušlechtěné vysílač + 4ks 50cm 1/8" (vnitřní průměr 3mm) nové PVC hadice + 1KS 1/8" 5-cestný adaptér + 4ks černé ohýbání loket dripper. (Sestaven tak už)

Zušlechtěné vysílač: 2L, 4L, 8L k dispozici

1/8" PVC Hadice, Délka: 50cm/kus

Množství: 10PCS

Balíček L ist:

-10PCSx Čtyři Zásuvky Loket Dripper Soupravy

Upozornění:

Prosím, dovolte 1-3cm liší vzhledem k ruční měření.

V důsledku různých zobrazení a různých světlo, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Díky za pochopení.

Obrázky

Štítky: dům skleníku, emise skleníkových vody, vodní prostředí systému, zavlažování trávy, skleník, dveře skleníku, skleníkové kit, dripper, mlha systém, systém ochrany zahradě.

Typ 4 v 1
Číslo Modelu AB385C
Materiál Plastové
Původ KN(Původu)
Značka MUCIAKIE

Přidat recenzi

10KS Čtyři Zásuvky Loket Dripper Soupravy Zavlažování Zahrady Drop Ohnutá Šipka 4 Pobočky Sprej Podíl Skleníkových Kapkové Zavlažování Systém

Doplňující informace

Cena:228.87 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w401

Recenze: