POPIS:

Napájení 6-Port Inteligentní USB Nabíječka otočí kabel můra do čisté a organizované nabíjecí stanice, která potřebuje pouze jeden výstup.Zapomeňte, že váš smartphone, tablet, rodina a přítel je zařízení zapojeno do jiné zásuvky ve zdi, všechny nad místem, které nejsou vhodné k použití.Jednoduše upevnit až 6 zařízení na jeden výstup s výkonem 6-port Inteligentní USB Nabíječka, ušetřit prostor a vytvořit organizované prostředí pro snadné používání a klid.

VLASTNOSTI:

1. Silný kompatibilita: - Super kompatibilita pro PAD, TELEFONU, pro SAMSUNG mobilní telefon, tablet Pc a další mobilní telefon.

2. Pohodlné a praktické: - Jednoduše připojte AC napájecí kabel k adaptéru napájení pro mobilní telefony, ale také zároveň pro několik nabíječku na mobil, nabíječku na mobil, aby se zabránilo vícenásobné zásuvky chytit jev.

3. Smart pohodlí: - Pomocí nejnovější digitální produkty nabíjecí proud automatické inteligentní funkce detekce, intimní ochranu vašeho mp3, mp4, IPDA, DV, mobilní telefony, digitální fotoaparáty a další Digimon, značně zvyšují bezpečnost výrobku a životnost.

4. Ochrana životního prostředí: - Kompatibilita, nabíjení objekt nespoutané, vyhnout se používání více nabíječek.MP3, MP4, DV, Bluetooth hands-free, všechny druhy mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů a dalších digitálních produktů všechny 5V napájení, nabíjení.

SPECIFIKACE:

1. Barva: Bílá

2. Materiál: Vysoce kvalitní PC

3. Vstup: AC 100-240V 50-60 Hz

4. Výstup: DC 5V 30W celkem

5. Konektor: USA/EU/UK/UA Plug

6. 6 USB porty:Jeden port USB výstup maximální 3.5, 6 USB porty celkový maximální výstup 6A.

7. Čistá hmotnost: 240 g / 8.5 oz

8. Zásuvka velikost: 8,8 x 8,6 x 3,8 cm (L x W x H)

9. Délka kabelu: 125 cm Balení

FPACKAGE:

1* 6 port USB nabíječka

1* US/EU/UK/UA Plug Napájecí Kabel

Štítky: průmyslové usb nabíječka, xiaimi rychle, lcd, au plug usb, nabíječka huawei p10, xiaomi m3 lcd, intervence lenovo usb, media pad, rozbočovač usb lcd, otg usb lenovo, displej nokia.

Kompatibilní Značka Univerzální
Vstup 100-240 V/0,3 A
Výstupní Rozhraní 5V/4A
Napájecí Zdroj USB
USB Porty ≥6
Značka MLLSE
Certifikace Kvality CCC
Typ Cestování
Podpora rychlé nabíjení technologie No
Číslo Modelu 6 Portů USB Rychlá Nabíječka HUB

Přidat recenzi

Univerzální 6 Porty Multi USB Rychlá Nabíječka Přenosné LCD Displej, USB Zásuvky, Rychlá Nabíječka Pro iPhone iPad SAMSUNG XIAOMI Tablet

Doplňující informace

Cena:352.87 Kč

SKU: w373

Recenze: