Poznámka: důrazně doporučujeme požádat opravna před nákupem položky,jako je křehké a těžké nahradit.Nejsme zodpovědní za jakékoliv poškození v důsledku nesprávné instalace. Prosím, být dobře vědomi, že to není žádná záruka po instalaci. 1.Jakmile zásilka dorazila,zkontrolujte prosím, zda balíček je v dobrém stavu,pak jej otevřete.Pokud balíček ve výchozím nastavení,prosím, nepodepisuj to,vzít videa k nám.pak jsme, aby to nejlepší řešení pro vás 2.Všechny lcd obrazovky jsou testovány funguje dobře, než pošlete,prosím, test je opět před instalací. 3.Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo nejsou spokojeni s produkty,prosím, kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste jej obdržel, nebo se budeme léčit, že zboží je doručeno v dobrém stavu a funguje dobře, jak je popsáno. 4.Pokud najdete nějaký problém během testu,prosím, vraťte jej zpět k nám v rámci 3 dny pro náhradu nebo odeslat nový jeden po obdržení balíčku a kontrole . Snažili jsme se co nejlépe zajistit, aby každý zákazník užijte si perfektní obchod zkušenosti,ale nějaké nehodě, je těžké se vyhnout. Pokud se nějaké problémy vznikají tím, že omylem,prosím kontaktujte nás ihned před odjezdem špatnou zpětnou vazbu, protože to je opravdu důležité pro nás,děkujeme vám za vaši spolupráci.

Štítky: displej huawei y5, 7a pro zobrazení, dua l22 tělo, displej huawei y5 ii, j7 prime obrazovce, displej lcd, huawei y5 2018, huawei y5 2018 čas, sim honor 7, huawei honor 7a pro zobrazení náhradní.

Velikost 5.45inch
Kvalitní 100% Testován pracuje
Doba Dodání 2-3 Pracovní Dny
Balení Antistatické sáčky+Bublinkové sáčky+Pěna Box
Typ LCD a Touch Screen Digitizer
Záruka 12 měsíců
barva Černá,Bílá,Zlatá
Dárky Zdarma Nástroje
LCD Kit Ano
Číslo Modelu DUA-LX2 DUA-L02 DRA-L02 DRA-L22 DRA-LX2 DRA-L01 Y5 Prime 2018
Kompatibilní Značka Huawei
Cena Velkoobchodní příznivou cenu
Displej > 3"
Položka Stav Nové
Značka FSTGWAY
Část LCD+Dotyková Obrazovka Digitizer
Název Modelu DUA-LX2 DUA-L02 DRA-L02 DRA-L22 DRA-LX2 DRA-L01 Y5 Prime 2018
Materiál IPS
Dotkněte Typ Obrazovky Kapacitní Displej
Kompatibilní Model Pro Čest 7A 5.45 palce

Přidat recenzi

5.45"Pro Huawei Honor 7A LCD Displej+Touch Screen Digitizer 7S DUA-L22 L02 L22 LX2 Pro Huawei Honor 7A LCD Obrazovky Nahrazení

Doplňující informace

Cena:315.48 Kč

SKU: w315

Recenze: