1) přijímáme různé druhy plateb. Výše uvedené jsou hlavní platební metody,můžete se podívat. 2) Aliepxress ověří vaši platbu do 24 hodin . 3) Všechny objednávky budou zpracovány do 2-3 pracovních dnů, jakmile projít platby.

1) Obvykle nabízíme dopravu zdarma China Post . Zde jsme se refernce čas příjezdu pro váš odkaz , podívejte se prosím před provedením objednávky. 2) Pro Velkoobchodní kupující ,pokud vaše objednávka částku splnění $200-$300, nabízíme dopravu zdarma prostřednictvím expresní Fedex, DHL, EMS, Aramex . Na actural detail, prosím, kontaktujte nás diretly. 3) Všichni kupující mají povinnost platit jakékoli dodatečné dovozní daň. Prosím, uvést to, když se pořadí.

1) Pokud se vám nelíbí výrobek, který jste zakoupili, prosím, zaplatit přepravní nákladní a vrátit nám jej do 10 dnů. My vám vrátíme peníze, jakmile obdrží. Prosím, mějte balíček nebude účinek náš druhý prodej. 2) Vaše Pozitivní komentáře jsou klíčem k našemu obchodnímu úspěchu. Žádáme vás mohl vzít jeden druhého opustit nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodejní Hodnocení (DSR) 5. Děkujeme vám předem za váš čas a upřímně doufám, že jste spokojeni s vaším nákupem a naše služby. 3) pokud nejste spokojeni s vaší transakce Prosím, kontaktujte nás ihned před odjezdem Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu, jak budeme dělat naše nejlepší, aby vyřešit problém k vaší spokojenosti. Otevřený spor není nejlepší způsob, jak se vypořádat s problémem. 4) Komunikace je často klíčem k řešení problémů.

Štítky: černá stříbrná anti modré světlo brýle, m195, módní modré sluneční brýle, muži brýle, objektiv transparentní muž, multi dřevěné police, anti blue light flexibilní brýle, anti blue light 10 sklenic, módní brýle pro dívky, sklo u.

Nejlepší 1 Vintage Sluneční Brýle
Čočky Materiál TAC
Objektivy Optické Atribut UV400
Název Oddělení Dospělé
Pohlaví ŽENY
Nejlepší 3 Kulaté Brýle
Nejlepší 8 odstíny pro ženy
Nejlepší 2 retro sluneční brýle
Certifikace CE
Nejlepší 6 Oválné Brýle
Výška Čočka 33MM
Nejlepší 7 Sluneční Brýle Pro Muže
Nejlepší 9 sluneční brýle pro ženy
Typ Položky Brýle
Nejlepší 10 Sluneční Brýle Pro Muže
Styl Punk
Objektiv Šířka 42mm
Materiál Rámu SLITINY
Značka SIMPRECT
Původ KN(Původu)
Nejlepší 5 steampunk brýle
Číslo Modelu YJ1280
Brýle Typ Sluneční brýle
Nejlepší 4 luxusní sluneční brýle

Přidat recenzi

SIMPRECT sluneční Brýle Steampunk Ženy 2021 Retro Oválné sluneční Brýle Muži Anti-modré Světlo Sluneční Brýle Pro Muže Vintage Odstíny Pro Ženy

Doplňující informace

Cena:171.34 Kč

Kategorie:Dámské Brýle

SKU: w282

Recenze: