Vzduchu, zvlhčovač Ballu uhb-200 je vhodný pro obývací pokoje a kanceláře.To je k dispozici v bílé pouzdro s zelené složky.Majitelé ocení vysoký výkon, speciální design a optimální objem.

Ballu uhb-200 může být instalován na stole nebo na podlaze.To bude sloužit o ploše do 40 m2.To je vynikající parametr, zvlhčovač vzduchu je vhodný pro různé pokoje a bude pokrývat potřeby majitelů.

Model má krásné podsvícení případě, že doplňuje design.Pro získání elektrické energie, zařízení je připojeno k síti.Přístroj je úsporný, spotřebuje 28 w.

Ultrazvukové typ zvlhčovače.Za hodinu, model využívá 350 ml vody.Nádrž je naplněna 3,6 litru, životnost baterie je 10 hodin.Po skončení kapaliny, automatické vypnutí dochází.

Můžete nastavit intenzitu odpařování, směr hydratační, majitelé potěší funkčnost zařízení.Ovládání mechanické typ, to je snadné pochopit, v budoucnosti.

Určit nízká hladina vody je možné pomocí indikátoru.Budete moci řídit provoz zvlhčovače a přidejte tekuté pokračovat v práci.Výrobek se hodí do interiéru a pomáhají udržovat optimální vlhkost vzduchu.

Štítky: konvektory, pračka vzduchu, plynový ohřívač infračervené, konvektor, konvektor nástěnný, teplo, topení, závěs tepelné, ohřívače ir, humidifi, americký kulečníkový stůl.

Původ KN(Původu)
Značka ballu
Funkce Další
Napětí (V) 220V
Metoda Zvlhčování Ultrazvukové
Načasování Funkce No
Instalace Stolní / Přenosné
Použití Domácnost
Kapacita 2.6-4L
Klasifikace Zvlhčování
Napájení Typ A. C. Zdroj
Aplikace 31-40㎡
Typ Ultrazvukový Zvlhčovač Vzduchu
Regulace Vlhkosti Mechanické
Voda-nedostatek Energie-off Ochranu Ano
Zvlhčování Kapacita 350ml/h
Mlha Zásuvky Množství Jeden/a
Hluk <36db

Přidat recenzi

Vzduchu, zvlhčovač Ballu uhb-200 ultrazvukové až 40 m2

Doplňující informace

Cena:763.88 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w200

Recenze: