Je nám ctí, že si vyberete naše produkty! Téma: Novinka Styl: Listy Typ: Samolepka na Zeď Pokoj: Obývací Pokoj,Ložnice, Materiál: PVC, Jak používat:

Ujistěte se, že povrch je hladký, nelepí na hrubý nebo nerovný povrch.

Vyberte si místo, které chcete použít, vyčistit popel a tuk, udržovat suché a čisté.

Držet v souladu s obrázkem, nebo DIY ve vaší vlastní nápad.

Sloupněte papír a pak to nalepit na zeď, vydláždit od středu doleva a righ Přesné velikost: 32x120cmx1pc/(12.60x47.24inchx1pc) Poznamenal: 1inch=2.54 cm,1 cm=0.3937 inch Obdržel Balení: 1 List Nálepka na Zeď jako typsetting velikost 1.Barevný Nesoulad: Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další odraz v monitoru,osvětlení,pozadí atd. Prosím pochopit. 2.Použití: K dekoraci vašeho domova, kanceláře, hotelu, zahrady a tak dále. To je nádherný dárek pro své přátele. Funkce: moderní způsob, jak doplnit váš domov nebo podnikání interiéru. Samolepící, vodotěsné a vyměnitelné, vhodný pro většinu plochých hladkých povrchů bez zanechání zbytků,nicméně pre-test je vysoce doporučeno. Pokud máte nějaký problém ,můžete mě kontaktovat kdykoliv ,my vám odpovíme vám co nejdříve .Díky!!!

Štítky: goth kawaii pokoj dekor, adesivos parede, obývací pokoj zdobí, muži nástěnné, dekor, ložnice nábytkem., zdi stckers ložnice, 3d nálepka na zeď, 90 nálepka, dekor live pokoj.

vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Téma Krajina
Materiál PVC
Značka BANMU
Číslo Modelu TQT6270
Klasifikace Na Zdi
Styl Evropa
Specifikace Single-piece Package
Scénáře ZEĎ

Přidat recenzi

PVC Vyměnitelné Školky Zelené Listy Listy Botanické Samolepka na Zeď Obývací Pokoj Ložnice Dekorace Nástěnné Umění Zeď Obtisk

Doplňující informace

Cena:126.69 Kč

Kategorie:Home Decor

SKU: w191

Recenze: