UNI T UTP1306S jeden kanál lineární DC napájení Stabilizované Napětí 32V/6A 4bits Zobrazení Proud/Napětí/Teploty, Ochranu.Vlastnosti: 1.Je to úsporné spínání DC stabilizovaný zdroj napětí s jedním výstupem. 2.vysoce efektivní, nízké zvlnění, malý objem, lehká váha,3 skupiny datových úložišť. 3.Stabilizaci napětí, vynikající ukazatel výkonu, jednoduché ovládání. 4.Regulace teploty ventilátor odvod tepla, nízká hlučnost. 5. Zkrat prevence s pojistkou.Popis: 1.Kompletní provozní funkce ochrany. 2.Dvojité zobrazení napětí, proudu. 3.Široce používán pro mobilní elektrické opravy,laboratoře, továrny atd. Specifikace: Barva:bílá LED Displej:4 číslice Vstupní napětí:220V±10% Typ Zástrčky:AU/US/EU(volitelné) Výstupní napětí:0 ~ 32V Výstupní proud:0 ~ 6A Výstupní Výkon: 192W Zatížení nařízení míra napětí:

Záruka 1.- Jeden rok záruka. 2.- Pokud položka je vadné po obdržení, by mělo být do 7 dnů od data přijetí pro výměnu nové (Kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené položky v re-prodejného stavu). 3.- Jednou jsme si se vrátil položky, my vám pošleme nahrazují zpět co nejdříve. 4.- Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo pod osn-normální provozní podmínky v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na díly.Zásilka 1.- Můžeme dodávat výrobky po celém světě. 2.- DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post, jsou všechny k dispozici. 3.- Položky budou rozeslány s 3dny po obdržení platby. 4.- Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresu a kontaktní telefonní číslo, jsou správné, když jste nabídku na položku. 5.- Můžete sledovat situaci svůj výrobek na webové stránky poté, co jsou odeslány.Dovozní Daně nebo Cla 1.- Dovozní cla, daně a jiné poplatky, se stalo ve vaší straně nejsou zahrnuty v ceně položky.Tyto poplatky jsou poskytnuty kupujícím. 2.- Prosím, poraďte se se ty země Celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem. 3.- Prosím, potvrdil, podrobné informace o doručení faktury.Například, jak moc cena, kterou jsme měli napsat na nákladní list, faktura, nebo jak to popsat položky, atd...Zpětné vazby 1.- Jako vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.Díky moc za váš čas. 2.- Náš program bude odejít zpět stejnou zpětnou vazbu, aby vám po vaší pozitivní zpětnou vazbu. 3.- Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.Děkuji moc za vaši podporu a přejeme vám hezký den!

Štítky: přenosné digitální napájení, 8gb mp4 přehrávač, laboratorní napájecí zdroj dc eu, lt3045, zesilovač referenční, nastavitelné napájení příslušenství, lineární napájecí, programovatelné napájecí výstup, andeli stabilizátor napětí, 12v stabilizátor obvod.

Použití JIW
Laboratorní Napájecí Zdroj Laboratorní Napájecí Zdroj
DC Napájení DC Napájení
DC napájení DC napájení
Značka JEDNOTKA
Digitální Nastavitelný DC Napájení Digitální Nastavitelný DC Napájení
Aktuální Typ DC
Fáze Jednofázové
ingle-kanálové lineární DC napájení ingle-kanálové lineární DC napájení
Číslo Modelu UTP1306S

Přidat recenzi

UNI T UTP1306S jeden kanál lineární DC napájení Stabilizované Napětí 32V/6A 4bits Zobrazení Proud/Napětí/Temp Chránit

Doplňující informace

Cena:2 035.16 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w188

Recenze: