5kusů Nafukovací Hudební Hračka Rádio Nástroje Sada s Mikrofonem Pohodě Zábavné Nástroje, Nafukovací Hračky, Dekorace, Rekvizity Party Laskavost

Popis Tento produkt je vyroben z vysoce kvalitní PVC materiál, to je v pohodě a zábavné nafukovací hudební nástroje. Tyto bude určitě přidat trochu koření na vaše děti hraní. Naše hračky můžete dát vaše childs tolik legrace, a oni budou mít jistě nezapomenutelný hraní zkušenosti.

Funkce

- Barva: Náhodné Barvy.

- Materiál: PVC.

- Velikost balení: 25 x 20 x 6 cm.

- Jednoduchý úder bude mít zábavu pro vaše děti! Vše, co potřebujete pro zábavu je zde! Tak ať vaše děti hrát s těmito rockové kapely nástrojů.

- Děti budou určitě líbit! Tyto bude určitě přidat trochu koření na vaše děti hraní. Naše hračky můžete dát své clids tolik legrace, a oni budou mít jistě nezapomenutelný hraní zkušenosti.

- Pěkná dekorace pro všechny strany, které budou přidávat další šťastný rockovou atmosféru pro vaše setkání.

- Včetně 1 radio, 1 mikrofon, 1 kytara, saxofon 1, 1 klavír.

1 x Radio 1 x mikrofon 1 x kytaru, 1 x saxofon, 1 x piáno

Štítky: kia zámek motoru, i lock, hudební nástroje piano flexibilní, nafukovací dětské hudební nástroje, dětské hudební nástroje, pás sexy pár, sprej booth, nafukovací hudební nástroje mikrofon, miniaturní hudební nástroje, levné flétny hudební nástroje.

Design Velký Venkovní Nafukovací Rekreační
Materiál PVC
Typ Další
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Číslo Modelu nafukovací hračky
Značka NICEXMAS

Přidat recenzi

5kusů Nafukovací Hudební Hračka Rádio Nástroje Sada s Mikrofonem Pohodě Zábavné Nástroje, Nafukovací Hračky, Dekorace, Rekvizity Party Laskavost

Doplňující informace

Cena:153.07 Kč

SKU: w121

Recenze: