pokud chcete, ND4, ND8,ND16,ND32,ND64 prosím, vyberte ND16 a nechte nám vzkaz .Totéž platí pro ND-PL.

Silné Magnetické adsorpce Stabilní Montáž Jemný Clise ,bude pevně vstřebává můžete si potřást ,vrtět, nebo skočit na vás bude během následujících výstřel nebo sportovní film ,a nemusíte se bát, že by pád dolů.

Rychlou Výměnu můžete mounrt ,demontovat nebo vyměnit filtry ve zlomku vteřiny .změnit filtry v závislosti na různých scénách a nebude chybět nádherné záběry

Žádné Poškození geniální konstrukce rámu konstrukce umožňuje izolovat filtr z původní čočky,mezitím poskytují dobrou ochranu .

Vzdálenost Mezi magnetem a původní objektiv OSMO Kapsa je 0,5 mm magnet nebude dotýkat původní objektiv

ÚHLY NASTAVITELNÝ CPL A ND-PL Filtry jsou nastavitelné .můžete otáčet zlaté kruhy, aby si spokojeni úhel pro vaše požadavky na polarizační .

PROFESIONÁLNÍ OPTICKÉ SKLO ČOČKY Speciálně vybrané profesionální optická čočka (dovezené z německa) s vynikající broušení,dobré fyzikální a chemické vlastnosti, Aby vaše fotografie více profesionální.

Voda-důkaz&Olej-důkaz&Scratch-proof Účinně chrání filtr objektivu

Ultra lehký rám Letecké Hliníkové slitiny Ultra-light vynikající řemeslo .CPL Filtr se používá Především k odstranění škodlivých nekovové odráží světlo , a zvýšení koncentrace barev .To Také zvyšuje modrou oblohu ,zdůrazňuje mraky bílé, Dělá obraz více důkladné ,zlepšuje jasnost obrazu a celkově creattes více expresivní a živé fotografie.To je také často používán v shootting přes sklo ,vodní a podvodní scenérie .ND Filtr Vyšší ND Hodnotu,více jasné světlo snižuje účinek .To Snižuje množství světla ve velmi jasných podmínek tak, že fotoaparát si vybrat správnou hodnotu expozice a vyhnout se nadměrné expozici .To také zlepšuje sytost barev obrazu,je obraz více transparentní a naživu.můžete také použít pomalou rychlost závěrky, aby střílet některé speciální efekty,jako je mlha, vody ,světelné stopy v noci,atd. Když budete natáčet video v přímém slunci,můžete snížit rychlost závěrky pomocí ND Filtrů,tak, že video má odpovídající motion blur a vypadá vyvážená .

Štítky: osmo kapesní vody, mavic 2 pgytech, případ osmo kapsy, případ key rfid, filtr osmo kapsy, osmo poket příslušenství, hladké q zhiyun, páka dji pocket 2, filtr mavic mini, diy dji osmo.

Funkce 3 Filtry objektivu Pro DJI Osmo Kapsy
Balíček Ano
Funkce 1 Profesionální Optické Sklo Čočky Pro Osmo Kapsy
Číslo Modelu Nejnovější Filtr Pro DJI Osmo Kapsy
Značka TENENELE
Funkce 6 Voda-důkaz&Olej-důkaz&Scratch-proof Účinně chrání filtr objektivu
Funkce 7 ND4/ND8/ND16/ND32/ND64 Filtr Pro DJI Osmo Kapesní Fotoaparát
Funkce 4 CPL A ND-PL Filtry jsou nastavitelné
Funkce Nejnovější Fotoaparát Filtr Pro DJI OSMO Kapsy
Velikost Filter For DJI Osmo Pocket 3-axis Handheld Camera
Kompatibilní Drone Značky DJI
Kompatibilní Model Pro DJI osmo kapesní fotoaparát
Funkce 5 Pro DJI Osmo Kapsy 3-Osy Kapesní Fotoaparát, Příslušenství
Funkce 2 Silné Magnetické adsorpce Stabilní Montáž
Funkce 8 Pro DJI Osmo Kapsy Polarizační Filtry Kamery
Původ KN(Původu)
Typ Filtru ND Filtr
Hmotnost For DJI OSMO Pocket Camera Filters

Přidat recenzi

Pro DJI Kapsy 2 Fotoaparát Filtr CPL/UV/ND 8 16 32 Neutrální Hustotou Filtry Sada Pro DJI Osmo Kapesní Optické Sklo Objektivu Příslušenství

Doplňující informace

Cena:208.52 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w11832

Recenze: