Tento ventil je široce používán v zavlažování, zahradnictví, zahradnictví, balkon, zavlažování zahrady, mytí Aut, zavlažování zahrady a na dalších místech.Výrobky pomocí nové vysoce kvalitního plastu, stabilní kvalita, dlouhá životnost.Název produktu: dvoucestný kulový ventil přepínač Konektor velikost: 3/4 palce, 1/2 palce vnitřní závit připojení, rychlé konektor Rozměry:4*8*9.5 cm, Materiál: Měď Balení: 1 Ks

PLATBA: Před uvedením vašeho zájmu,prosím, potvrďte podrobnosti s námi, pokud máte požadavek na položky.Prosím provést platbu do 3 dnů od objednávky, pokud je to možné.ZÁSILKY: 1. Příprava Čas:potřebujeme 1-2 pracovní dny na přípravu vaší objednávky podle našich numberous objednávek každý den. 2. Prosím zkontrolujte vaši adresu, když píšete v www.in-tuniky.cz,pokud chcete změnit dříve, než jsme loď na ně, 3. Sledování zásilek informace dotazu můžete zkontrolovat informace přepravy z následujícího odkazu s sledování ne : www.17track.net/en ( zkopírovat do prohlížeče) 1. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a naše služby,prosím, chvilku nechte nám possitive zpětnou vazbu s 5 hvězdami .budeme to ocení. 2. Jakýkoliv problém,prosím, kontaktujte nás, prosím, drž se dál od negativní zpětnou vazbu.My vám může poskytnout nejlepší řešení.

Štítky: sanitární tee, mosaz y, potrubí tee, sprcha spínač, ibc nádrž, postřikovače vody, kapání vody, Měď ventil, ibc, konektor hadice.

STANDARDNÍ Din
Název produktu Dvou-cestný kulový ventil přepínač
Konektor Velikost 3/4 palce,1/2 palce vnitřní závit připojení,rychlé konektor
Balíček 1 KS
Číslo Modelu 16 mm, rychlospojky, ventil
Značka Dodržovat Létat
Zahradní Vodní Typ Konektoru Y Konektory
Typ Zahrada Vody Konektory
Materiál Měď
Rozměry 4*8*9.5 cm

Přidat recenzi

3/4' Měď dvou-cestný kulový ventil přepínač montáž zahradní hadici mosaz vodu konektory 1/2' Zahrada vodní dýmky

Doplňující informace

Cena:202.29 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w11825

Recenze: