Družička Přezůvky, Osobní Svatební Střevíčky, Svatební Party Přezůvky, Nevěsta, Přezůvky, Lázeňské Pantofle

Skvělé pro Svatby, vás a vaše Svatební Party mohou všichni nosit odpovídající osobní pantofle. Také skvělé pro Slepice strany

Nebo ideální pro udržení na své guests...by ty přední dveře, pro opuštění jako dárky do vašeho pokoje... pro použití v lázních, hotely a mnohem více.

Obrázek ukazuje, zlatý vinyl, Prosím, addd jméno a roli pro každou dvojici přezůvky zakoupit na pokladně.

Vynikající kvalita otevřenou nebo uzavřenou špičkou, velmi pohodlné.

Vyrobena z Polar Fleece, Bílá slipppers

Jedna velikost padne většině unisex dospělé přezůvky (11 cm dlouhý, o 28 cm dlouhé)

Doporučeno pro:

Ženy, velikost 8-11

Pánské velikosti. 7-12

o 22.5 cm pro děti velikost

2mm non slip jediným s double stitch obložení.

Houba polstrované sole a komfort šířka montáž.

Velmi pohodlné,Ideální pro Létání, pokud vaše nohy mají tendenci bobtnat.

Prosím, zanechte vaše osobní požadavky v poli poznámky v pokladně. Jak objednat: 1.Zvolit množství a název, který chcete a klepněte na tlačítko koupit nyní, aby místo pořadí 2.Opustit vlastní údaje, včetně:bílá nebo černá přezůvky, jméno nebo název pro každou dvojici u prodávajícího pole poznámka při objednávce a dokončit platbu.Pokud nevíte, jak nechat vlastní detaily v prodávající na vědomí, si můžete objednat přímo a po objednání odeslat zprávy přímo na nás. Například: 2 páry bílé, přezůvky, nevěsta Johanna, družička Maggie přijímáme různých jazyků kromě angličtiny.Můžete zanechat zprávy v prodávající na vědomí přímo.Máme více tiskařské barvy, pokud budete potřebovat.

>>Prosím, convo mi s případnými dotazy. Ujistěte se, že vědomí aktuální dodací lhůty v rámci PŘEPRAVNÍ tab. Pokud vaše akce je dříve, než za dva týdny, prosím, kontaktujte mě, aby se ujistil, že můžeme ubytovat vaše časové osy! Vážení přátelé,vše je skladem.Pokud se vám líbí, si můžete objednat přímo při objednávce, pls pošlete nám text a barvu, kterou chcete v prodávající na vědomí.Pokud nevíte, jak nechat zprávy v prodávající na vědomí, můžete posílat zprávy přímo na nás po objednání.Pokud chcete vlastní jiný jiný text nebo tvar nebo logo, pls, neváhejte a kontaktujte nás nejprve a pak jsme se dát vám odkaz na místo objednávky. Máme naší vlastní továrně, takže jsme schopni navrhnout jakýkoliv styl nebo barvy, strana, papír, akryl nebo papíru položky, které chcete.Pokud chcete navrhnout jiné styly, pls napište nám.Více styly, pls navštivte náš obchod:)

Štítky: družička plavky, wed pantofle, náramek růže zlata koruna, nevěsty, družičky, přezůvky, ženy narozeniny, přezůvky, vlastní panenku, ovládání tempomatu, nevěsta družička střevíček, Rose, družička šaty.

Původ KN(Původu)
Příležitosti Den Učitelů
vzor Zvíře
Číslo Modelu 00
Značka PARARTDIY
Typ Velkoobchod No
Sada Typ No
Materiál Hadříkem

Přidat recenzi

Vlastní Rose gold svatební svatební Pantofle s Názvy Družička Přezůvky Plavby Holky, výlet, Narozeniny, KVALITNÍ PANTOFLE

Doplňující informace

Cena:151.61 Kč

Kategorie:Event & Strana

SKU: w1178

Recenze: