Vítejte Překvapení--> Klepněte na tlačítko " Následuj Mě ", aby získali další 1% sleva :D Užijte si o DVOU

UPOZORNĚNÍ:

1.Kupující je odpovědný za cla a místní dovozní daně atd. Cena zde n ot zahrnuje určení poplatek na straně kupujícího.

2.Důležité!!! Vážení Brazílie zákazník, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo, po zadání objednávky.

3.Země jako Brazílie, Mexiko: E-balíček a China Post dodací lhůta může být kolem 20 až 90 dní. 4.Tps: Protože AA baterie může způsobit, že product delivery být čekající dlouho na celnici, jsme již poskytovat baterie . Děkuji vám za pochopení.

Nejlepší Cena Laserové Červené Světlo Pero 30 MW/20 MW/10MW/5KM Vizuální Poruchy Lokátor, Optické Vlákno Kabel Tester 10-30Km Rozsah VFL

Úvod:

Vizuální Poruchy Lokátor je také nazýván Červenou pera, světelné pero, pero-červená typ zdroje světla, viditelné světlo, detekce pera, optické vlákno chyba detektory, optické vlákno chyba lokátory, atd Většina z nich se používají k detekci vláken zarážky, FC, SC, ST společného rozhraní.

Ps: Pokud potřebujete otestovat LC rozhraní, je třeba přidat+[konvertor]FC-LC Adaptér pro purchae samostatně.

Funkce:

Chyba umístění vláken poškození, ohýbání, atd.; chyba kontroly v OTDR slepé zóny; end-to-end vláken identifikace; optimalizace mechanických spojovat body.

Aplikace rozsah:

telekomunikace, CATV inženýrství a údržby; integrovaný kabelový výstavbu a údržbu; optické zařízení, výroby a výzkumu; ostatní optické vlákno projektů.

Technické parametry:

1. Zdroj světla vlnová délka: 650+10nm.

2. Single-mode výstupní výkon: 1/10/20/30 miliwattů pro výběr.

3. Napájení: 2 AA suché baterie.

4. Přibližná velikost červené světlo pero: 175*26*26MM.

5. Hmotnost je asi o 0,16~0.20 KG (včetně obalu a příslušenství).

Obrázek Produktu:

VFL + FC-LC Adaptér Hodně Prodávat:

Štítky: 20 w laserový modul, fiber laser optic, vizuální poruchy lokátor 30mv, Vlákno, vlákno laserové pero, červené koruny patch, recenze optický kabel, vizualizace systému, micro b 1m, dlouhé kabely lan.

Certifikace NIC
Položka Délka 1m
Kompatibilní TP-link
Typ Konektoru Hybridní
Velikost 20cmx20cmx20cm
Vlákno Typ Single Mode
Původ KN(Původu)
Značka Joinwit

Přidat recenzi

Překvapení Cena Laserové Červené Světlo Pero 5KM/10MW/20 MW/30 MW Vizuální Poruchy Lokátor, Optické Vlákno Kabel Tester 10-30Km Rozsah VFL

Doplňující informace

Cena:207.69 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w11680

Recenze: