Vlastnosti: *1.Sit-Up ab mat je speciálně navržen tak, aby vám nejvíce efektivní břišní cvičení. *2.Budete moci zaměřit a izolovat horní abs, dolní abs, šikmé, a dokonce i spodní zádové svaly. *3.Jedna velikost pro všechny. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo profík, můžete použít sit-up ab mat. *4.To je ideální pro Domácnosti, Kanceláře, Posilovna, MMA, Box, a pro další typy školení, které vyžaduje silnější břišní jádro. Specifikace: Materiál:Houba + ABS Velikost:36*30*7 cm Barva:Černá Obsah Balení: 1 * AB mat Připomenutí: 1.Všechny fotografie jsou profesionálně barevně, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě. Prosím pochopit. 2.Data jsou měřeny ručně, může tam být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

Štítky: fila jóga mat, yogamat děti, yogamat bag, abmat crossfit, velký jóga mat, jóga mat černá bílá, fitness cvičení, břišní mat, skok vysoký mat dítě, ab mat.

Cvičení Mat Jóga
Fitness non-slip
Tloušťka 4 mm (Starší Typ)
polštář Sit-Up Polštářky
Doprava Zdarma Dropshipping
Číslo Modelu Jóga Polštář
Délka 40*15*10cm
Materiál Mikrovlákno Tkaniny
jóga mat posilovna

Přidat recenzi

Fitness Jóga Mat Jóga Sit-Up Vycpávky Černá Mat s Vysokou Hustotou AB Cvičení Mat Core Pevnější Mat Trenér Rada Posilovně Jóga Zařízení

Doplňující informace

Cena:364.50 Kč

Kategorie:Jóga

SKU: w11649

Recenze: