Bělení zubů, Vysoká Síla VEDL Modrá Laser 35%CP Peroxid Zubní Bělení Systému Ústní Gel Sada na Bělení Zubů

BEZDRÁTOVÉ ZUBY BĚLENÍ KIT - je bezdrátové připojení, NENÍ TŘEBA baterie nebo mobilní telefony. To má vestavěný power bank, která je dobíjecí.. SMART BĚLENÍ ZUBŮ ÚSTA ZÁSOBNÍK - LED Světlo přijímá speciální studené světlo technologie v kombinaci s náustkem a vysoká intenzita studeného světla.Blue ray reaguje s profesionální bělení zubů gel, který může účinně odstranit skvrny na povrchu zubu. MĚKKÝ NÁUSTEK DESIGN - měkký náústek navržen na základě zásad lidských ústní inženýrství. To zajišťuje mnohem pohodlnější bělení proces. Jednou si kousnout ústa-kus, to bude zcela fit a kryt zuby. AUTOMATIZOVANÉ 15 MIN. ČASOVAČ - Pro lepší efekt bělení zubů, je doporučeno, aby ji používat 15 minut každý čas. Světlo se automaticky vypne po 15 minut, aby vám připomněl, o pracovní době. To znamená, že si můžete dohnat na čtení nebo jiné úkoly a nebudou se muset pořád dívat na hodiny. Elastické jídlo-silikonu se hodí ústa pohodlně.Žádný Strach, pro Toxický Materiál a dal ji do úst pro zářivé bílé zuby bez váhání.Jednoduché, snadné a hands free.

Název produktu Zuby Bělení Kit Ingredience 0.1-44%CP/0.1-35%HP/Non vodíku Aplikace Tooth Whitening Accelerator Doba Léčby 15 Minut Specifikace

1*Zuby Whitening Accelerator Světlo 3*Bělení Zubů Gel Pero 1*Uživatelská Příručka 1*Odstín Průvodce Balení Luxusní Dárková Krabička Certifikáty CE,FDA,.CPSR.BPA Zdarma. RoHS. Dosáhnout Doba Dodání 1-3 dny pro malé objednávky, 12-20 dní pro OEM objednávky

AKTUALIZACE BĚLENÍ ZUBŮ SYSTÉM-Výkonný 24X LED Bělení Zubů světlo, 3x rychlejší než použití proužky, gel může proniknout hluboko do rohy a mezery zubů, bělení zubů ve všech směrech. KOMFORTNÍ DESIGN A SNADNÉ POUŽITÍ - FDA schválila elastické potravin třídy silikonové můžete pohodlně vešly vaše zuby.Lehký vodotěsný dobíjecí základnu, se můžete těšit 15 krát bělení zkušenosti po plném nabití baterie, bez BOLESTI, BEZ CITLIVOSTI - Naše inovativní technologie a kvalita premium gel vzorec zaručit, že vaše zuby budou mít maximální efekt bělení, aniž citlivost nebo bolest. JEDNODUCHÉ, EFEKTIVNÍ A CENOVĚ dostupné - Automatické vypnutí po 16 minut pro optimální výsledky bělení, odstranění skvrn od kávy, vína, soda, čaj, kouření a další.Není třeba navštívit zubaře pro drahé a agresivní chemické bělící procedury. 100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI - z jakéhokoliv důvodu nejste spokojeni s touto GlorySmile Bělení Zubů Systém, prosím, dejte nám vědět a my vám okamžitě vrátíme 100% své peníze, nebo zašleme nové náhradní!

O Produktu:

16-LED/24-LED/32-LED bezdrátové Bělení Zubů ústa zásobník Světlo. NENÍ TŘEBA baterie nebo další mobilní telefon. Tam je power bank uvnitř světla pro nabíjení.

FDA Schválila Elastické jídlo-silikonu se hodí ústa pohodlně.Žádný Strach, pro Toxický Materiál a dal ji do úst pro zářivé bílé zuby bez váhání.Jednoduché, snadné a hands free.

Naprogramované 15 Minut Časovač. Pro lepší efekt bělení zubů, je doporučeno, aby ji používat 15 minut každý čas. Světlo se automaticky vypne po 15 minut, aby vám připomněl, o pracovní době.

Bělení Zubů Led Kit Zuby Bělící Mini Light Kit Zuby Bělící Refill Kit

Štítky: gel kit nehty, kit bělení zubů, zubní bělení, frasaco hlavice, scaler tip, bělení zubů kit aus, zubní nástroj, domácí nošení, dentální lampa, lanbena zubů pero.

bělení zubů zubař jasnější bílá
bělení zubů Přírodní Bělení Zubů
Rychlé Nabíjení
NET WT Krása Zuby
bělení zubů kit zubní pasta gel
Režim nabíjení USB
Standardní Nabíjení
zoom bělení zubů zoom whitening
Bělení Zubů Bělení Zubů
Max Nabíjecí Proud
Původ KN(Původu)
Ústní Hygiena nejlepší bělení zubů
bělení zubů doma nejlepší způsob, jak bělení zubů
bělení zubů, citlivé zuby Výrobky Na Bělení Zubů
bělení zubů cena Profesionální Bělení Zubů
bělení zubů u mě bělení
úsměv zuby měsíc bělení zubů pero
Bělení Zubů Pero oblouk zubů recenze
Nabíjecí Napětí
ahoj smile zuby peroxid vodíku zuby
domácí bělení zubů kit Bělení Zubů Gel
Baterie Jméno
Velikost Moderate
Složka opalescence go
Číslo Modelu Bělení Zubů
opalescence go bělení zubů laserem
auraglow zuby bělení kit arc bělení zubů

Přidat recenzi

Domácí Bělení Zubů Bezdrátový , 5x LED Dual Light Kit,35% Karbamid Peroxid,3 Gelová Pera Zuby Bělidlo

Doplňující informace

Cena:607.29 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w11469

Recenze: