Baby Girls Vlasy Luk Držák Dlouhý Luk Závěsu Klipy Vlasy Skladování Organizátor

Popis produktu:

Z pohodlné bavlněné látky a trvanlivé dřevo bar. Efektivní a pohodlné pro ukládání všechny druhy aligátor klipy a snap klipy, a to i včetně tie vlasy, čelenka. Jeden objekt s multi-funkce, jednoduchá konstrukce, nízká hmotnost, krásný vzhled. Oblek při jakékoli Příležitosti-je To skvělý dárek pro vaše dívka skladování všechny vlasové doplňky, udržovat čisté a uklizené místnosti. Také ideální pro montáž na stěnu nebo dveře, aby všechny vaše vlasy luky v elegantní a organizovaný displej, takže se můžete svobodně vybrat a rozhodnout se podle toho, co chcete. Lehký a snadno pověsit na zeď a jednoduše ve skříni nebo na dveře. Také může být krásná nástěnná dekorace pro váš dětský pokoj.

Velikost:40x73cm Kulaté tyče o průměru asi 1 cm Materiál: Dřevo vlněné vlákno Balení :

1x Vlasy Luk Držák

Štítky: liga baby vlasy, box zub, cítil, černobílá, pro dívky čelenka, mickey vlasy organizátor, kočka ucho prsten, dítě vlasy kravatu organizátor, šňůra pupeční, černobílá ženy, box zuby.

Značka ISHOWTIENDA
Materiál Hadříkem

Přidat recenzi

Baby Girls Vlasy Luk Držák Dlouhý Luk Závěsu Klipy Vlasy Zavazadel Organizátor Příslušenství nástroj Vánoční ozdoby sada č. 25

Doplňující informace

Cena:85.78 Kč

SKU: w11385

Recenze: