5KUSŮ/Set DIY Mining Tool Set dětské Párty Dinosaur Dig Kit Archeologie, Biologie, Vzdělávání, Vědy Vzdělávací Hračka

Bullet Body: 1、Hands-na Schopnost Zlepšení: Nechte děti užívat vědecké experimenty a opravdu projektů. To je dobrý způsob, jak rozvíjet a zlepšit jejich trpělivost, pozornost, hands-na schopnosti, atd., takže tento vědecký projekt plný zábavy a atraktivní.

2、Různých Příležitostech: Tyto fosilní vykopávky s zářivě barevné, dobře udělaný box vyrobený z neškodné omítky. Pokud vaše dítě je fascinován tím, dinosauři a chce dát jim dárky, a pak tam není nic jiného, můžete si koupit pro vaše děti! Tam jsou 5 výkopu soupravy, které bude poskytovat drahokamy, perly, fosílie: tyto fosilní vykopávky s barevné, dobře udělaný box, vyrobeny z neškodné omítky, šťastný, narozeniny, Vánoce a pro děti dárek. Velmi zajímavý přírůstek v mermaid party! A to 6-osoba, výkopové kit je také skvělý vzdělávací hračky ve třídě. Pokud vaše dítě je fascinován s panen, a chce jim dát dárky, tak se neptej na nic, zakoupení tohoto archeologických kit pro vaše děti! Tam jsou 5 výkopu soupravy a budou poskytovat drahokamy, perlami a fosiliemi.

3、Výkopové Kit: Naše Výkopové Kit je dodáván s 5 individuálně balených artefakty včetně dláto, štětec a kladivo. Tento nástroj se používá k vykopat cihly a odstranit poklad. Jako skutečný archeolog, použijte náš 5-v-1, Atlantis Poklad Pack kopat! Budete mít dobrodružství objevovat artefakty z hlubin.

4、Snadné Kopat: můžete umístit půdy na stůl a opatrně snížit hlíny; nebo mokré půdy první a změkčit půdu, která bude kopat jednodušší, pak vykopat to ven s dlátem a štětcem Odstraňte prach a opláchněte vodou, budete mít jedinečný poklad.

5、Po-prodejní Služby: Pokud máte nějaké otázky o Děti Výkopové Kit, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Určitě budeme poskytnout vám s nejlepší služby. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba je vhodný pro osoby nad 6 let věku.

Specifikace: Materiál: omítky + plast

Barva box velikost: o 21.5*26.5*6.5 cm/8.46*10.43*2.56 v

Hmotnost: cca 550g

Vhodné pro dav: děti nad 6 let / dinosaurus milenci / sběratelé

Použití: dětské hračky / Amatérské kolekce / Dárky pro dárky / dekorace Scény / Přehrávání a sledování

Balení Seznam:

Hroudy*5

Kladivo*1

Dláto*1

Kartáč*1

Ruční*1

Štítky: dinosaur track set, moje, ovládání dinosaura, vzdělávání dětí, cape dívka, dino narozeniny, dinotrux hračka, biologický tělo pracuje, dig dug hračky, dinosaur kostra.

Certifikace Čína certifikované (3C)
Drop shipping Podpora
Varování NIC
Věkové Rozmezí 14 Let A Nahoru
Číslo Modelu DIY Fosilních Vykopávek Kit
Téma Povolání

Přidat recenzi

5KUSŮ/Set DIY Mining Tool Set dětské Párty Dinosaur Dig Kit Archeologie, Biologie, Vzdělávání, Vědy Vzdělávací Hračka

Doplňující informace

Cena:262.52 Kč

SKU: w11362

Recenze: